Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na drodze ekspresowej, na pasie w kierunku Lublina

We wtorek wieczorem na drodze ekspresowej S12/S17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak przekazują służby drogowe, jeden z nich uderzył jeszcze w bariery energochłonne na pasie rozdziału. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 22 w miejscowości Kurów, na drodze S12/S17 na trasie pomiędzy węzłem Kurów Zachód a węzłem Kurów Wschód w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, po zderzeniu dwóch aut osobowych, jedno z nich uderzyło jeszcze w bariery energochłonne na pasie rozdziału. Obecnie nie ma informacji o liczbie osób poszkodowanych. Obecnie zablokowany jest pas lewy jezdni w kierunku Lublina.

Policjanci kierują ruch na prawy pas jezdni w kierunku Lublina, informacje o zdarzeniu wyświetlane są na znakach VMS przed miejscem zdarzenia. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 23:30.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych…
  No to sie ich najechałooo… nic dziwnego, że zablokowany jest pas lewy jezdni w kierunku Lublina

 2. Ostatnio taki jeden na S19 chciał mnie zepchnąć na bariery.Podałem go na 112 i nic.Jechałem za typem i włos z głowy mu nie spadł.Zero reakcji policji.
  To jest BEZPIECZEŃSTWO

 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Ano jest bezpieczeństwo… chciał zepchnąć, ale nie zepchnął, bezpiecznie pojechał dalej.
  Policjanci nie musieli go gonić, narazać się… nie pogonili… jest bezpieczeństwo (!). 😆

 4. Takie hity się nagrywa ?

  • No nie zawsze można.Kamerka jest z przodu.Jesli atakują cię z boku to raczej nic nie nagrasz.A na przestawianie kamery nie masz czasu bo ratujesz życie

 5. „Policjanci kierują ruch na prawy pas jezdni” – co w ogóle robią pojazdy na lewym pasie?
  Kierujący zobowiązani są do poruszania się możliwie blisko prawej krawędzi jezdni, tak więc jazdy prawym pasem. Ci zaś którzy decydują się na wyprzedzanie (tj. krótkotrwałą jazdę lewym pasem) są zobowiązani do upewnienia się, że to wykonania tego manewru istnieją warunki. Jeżeli lewy pas jest nieczynny – to warunków do wyprzedzania nie ma. Policja ma o tym informować kierujących?

Z kraju