690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu po zderzeniu pięciu pojazdów na ul. Kunickiego. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W środę rano na ul. Kunickiego doszło do zderzenia pięciu pojazdów. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na ul. Kunickiego w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Pawią. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pięciu pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali pięć uszkodzonych pojazdów – volkswagena, fiata, mitsubishi, peugeota i toyotę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen nie wyhamował za stojącymi przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle pojazdami i uderzył w tył fiata. W wyniku uderzenia fiat przemieścił się i uderzył w tył mitsubishi, a następnie wypadł na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z peugeotem. Po chwili peugeot zderzył się jeszcze z toyotą.

Kierujący volkswagenem twierdził, że nie zadziałały mu hamulce. W wyniku wypadku trzy osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przewiezione do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy volkswagena uprawnienia. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu. Mogą one potrwać do godziny 11.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Przemysław)

18 komentarzy

  1. Tablice francuskie dlatego że przyholowany z Francji a za kierownicą już przygłup z Polski cisnący na Kunickiego nadmiernie .Zaskoczyły go stojące przed sygnalizatorem pojazdy no jasne przy prędkości 100 lub więcej każdy poprzedzający pojazd jest nieprzewidzianą przeszkodą -powinien być jeszcze ukarany za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym. W tym miejscu jest skrzyżowanie plus przejścia dla pieszych -mogło skończyć się tragicznie.

  2. To jak ma francuskie blachy to wiadomo że hamulce nie działają. Jak oni we Francji to na zderzaku cisna to po co im sprawne hamulce

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas