Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu po zderzeniu pięciu pojazdów na ul. Kunickiego. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

W środę rano na ul. Kunickiego doszło do zderzenia pięciu pojazdów. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8 na ul. Kunickiego w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Pawią. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pięciu pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali pięć uszkodzonych pojazdów – volkswagena, fiata, mitsubishi, peugeota i toyotę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen nie wyhamował za stojącymi przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle pojazdami i uderzył w tył fiata. W wyniku uderzenia fiat przemieścił się i uderzył w tył mitsubishi, a następnie wypadł na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z peugeotem. Po chwili peugeot zderzył się jeszcze z toyotą.

Kierujący volkswagenem twierdził, że nie zadziałały mu hamulce. W wyniku wypadku trzy osoby odniosły obrażenia ciała i zostały przewiezione do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy volkswagena uprawnienia. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu. Mogą one potrwać do godziny 11.

(fot. lublin112.pl\nadesłane Przemysław)

18 komentarzy

  1. Tablice francuskie dlatego że przyholowany z Francji a za kierownicą już przygłup z Polski cisnący na Kunickiego nadmiernie .Zaskoczyły go stojące przed sygnalizatorem pojazdy no jasne przy prędkości 100 lub więcej każdy poprzedzający pojazd jest nieprzewidzianą przeszkodą -powinien być jeszcze ukarany za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym. W tym miejscu jest skrzyżowanie plus przejścia dla pieszych -mogło skończyć się tragicznie.

  2. To jak ma francuskie blachy to wiadomo że hamulce nie działają. Jak oni we Francji to na zderzaku cisna to po co im sprawne hamulce

Z kraju

Polityka i społeczeństwo