Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utknął pojazdem dostawczym pod wiaduktem

W piątek rano w rejonie ul. Jana Pawła II doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu dostawczego utknął pod wiaduktem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 9 pod wiaduktem, na łączniku pomiędzy ul. Szmaragdową a ul. Matki Teresy z Kalkuty.

Kierujący pojazdem dostawczym marki Mercedes wjechał pod wiadukt, a następnie utknął pod nim, tarasując przejazd.

Po pewnym czasie kierowcy udało się wydostać spod wiaduktu. W pojeździe został uszkodzony dach.

2017-10-13 10:19:21
(fot. lublin112.pl)

38 komentarzy

  1. u nas jak zwykle rozwiązania bez pomyślunku …kierowca ma wiedzieć dokładnie jaką wysokosć ma jego pojazd …w normalnych krajach przed takim wiaduktem zawieszaja trochę niżej belkę drewnianą albo z tworzywa i nie potrzeba miarek w oczach żeby usłyszeć że mozna sie nie zmiescić

    • W normalnych krajach jeździ się normalnie bo są normalni kierowcy. U nas na ulicach jest dziki kraj bardziej podobny do ruskich niż do zachodu. Gdyby była zawieszona drewniana belka to niejeden tylko zdążyłby usłyszeć jej łomot na górze na chodniku… Nie jeden pieszy zdziwiłby się widząc taką belkę startującą z dołu.

  2. On napewno wiózł ten wiadukt i skończyło mu się paliwo

  3. Pewnie było by wszystko spoko jakby droga zaczęła się podnosić trochę dalej za wiaduktem, poszły przednie koła w górę to i paka sie podniosła .

Z kraju