Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ustawili palety z kostką brukową na wjeździe do posesji i pojechali

Otworzył bramę, wyjazd miał zastawiony paletami z kostką brukową. Nikt nie wiedział, skąd się tam wzięła.

We wtorek jeden z naszych czytelników, chcąc wyjechać ze swojej posesji przy ul. Leśnej w Lublinie, przeżył niemałe zaskoczenie. Kiedy otworzył bramę, dostrzegł siedem palet kostki brukowej ustawionych na wjeździe. Ponieważ ani on, ani żaden z jego sąsiadów nie zamawiali nic takiego, rozpoczął poszukiwania właściciela.

Nie był to jednak takie proste. Nikt bowiem nie wiedział, w jakim celu została ona tam przywieziona. Ustalił jedynie, że pomiędzy godziną 10 a 11 podjechał samochód ciężarowy, z którego wyładowano palety z kostką.

– Musiałem zawieźć dzieci na zajęcia, jednak w żaden sposób nie mogłem wyjechać z posesji. Postanowiłem zadzwonić do straży miejskiej, z nadzieją, że może oni mi pomogą. Jednak usłyszałem, że będą ustalać skąd kostka się wzięła przed moją posesją – wyjaśnia.

Nie mógł tyle czekać, więc postanowił sam zacząć działać. Na palatach znajdowało się logo producenta. Po wykonanym do firmy telefonie reakcja była natychmiastowa. Niebawem przyjechali pracownicy i przenieśli palety w inne miejsce. Jak wyjaśniali, sądzili iż teren byłego komisariatu jest nieużywany.

101

102

2018-09-13 08:00:59
(fot. nadesłane)

22 komentarze

  1. Ekipa transportowa nie poradziła sobie z rozszyfrowaniem skomplikowanych napisów na bramie! Sądzę, że ich edukacja zatrzymała się w połowie pierwszej klasy szkoły podstawowej. BRAWO GENIUSZE XXI WIEKU.

Z kraju