Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Usnął podczas jazdy i uderzył w przepust. Nie żyje pasażerka, kierowca w szpitalu

Tragiczny wypadek w Zosinie w powiecie hrubieszowskim. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie. Powodem było zaśnięcie kierowcy.

Do wypadku doszło w sobotę kilka minut po godzinie 9 w miejscowości Zosin w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe zostały poinformowane o samochodzie osobowym, który wpadł do przydrożnego rowu. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze hrubieszowskiej drogówki, kierujący fordem 28-letni obywatel Ukrainy, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Auto na prostym odcinku drogi zjechało na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzyło w przepust. Samochodem podróżowały dwie osoby.

Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Ratownikom nie udało się uratować życia 47-letniej pasażerce pojazdu. Kobieta w wyniku cięzkich obrażeń ciała zmarła na miejscu. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-06-25 20:55:05

10 komentarzy

 1. Podziękujmy celnikom za „włoski strajk”. Postał chłopaczyna swoje w tym upale i wypoczęty ruszył dalej. Niestety kawałek betonu miał większą odporność na fochy celników

 2. Komentarz godny gamonia. Skoro wiesz ile stał na granicy, to napisz także ile wcześniej wyjechał i ile kilometrów przed granicą zaczął podróż. Możesz również dodać ile czasu odpoczywał przed udaniem się w trasę i czy wziął pod uwagę panujące temperatury. Pózniej oceniaj działania celników. Nie on pierwszy przecenił zdolności swojego organizmu. Szkoda, że jądra ojca w czasie twojego poczęcia nie uskuteczniały”strajku włoskiego” i wyprodukowały wadliwie genetycznie plemniki.

  • profesore PISiore

   Wina celników i Tuska

  • NOCNYMARKU SKĄD TYLE JADU?

   • Bo mię zdrzażnił gamoniowaty przemytnik jeden. Wszyscy inni winni. Dlaczego po przekroczeniu granicy, nie zatrzymał się i nie przespał choćby pół godziny? A to, że trzepią na granicy Schengen, to bardzo dobrze, Nie od wczoraj rzecz na miejsce, mógł przewidzieć ewentualne oczekiwanie na odprawę. Służby wreszcie wykonują swoje obowiązki jak należy. Za to mają płacone z naszych podatków. Kolejki? Za mało przejść lub są po prostu za małe ewentualnie za mało ludzi zajmuje się kontrolą. Lepiej by wpuszczali jak leci? Mało to trzody bez dokumentów pęnta się po europie?

 3. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Nieszczęśliwie zakończyła się ich wyprawa na „zapad”.

 4. I bardzo dobrze,że tylko tak się skończyło.

 5. I tak to jest, jak tu się bandami pchaja usilnie pożałowania godni banderowcy.

 6. Jeszcze co niektóre lubelskie urzędasy witają ich na PL.Zamkowym chlebem i solą-MY PAMIĘTAMY ZA KILKA TYGODNI KOLEJNA ROCZNICA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Z kraju