690 680 960

Umówił się na randkę z 51-latką. Na spotkaniu dusił kobietę i bił pięściami

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas spotkania z 51-latką dusił kobietę i bił pięściami. 33-latek będzie odpowiadał za swój czyn w warunkach recydywy.

W czerwcu tego roku 33-letni mieszkaniec Lublina poznał na portalu randkowym 51-latkę. Po kilkudniowej korespondencji kobieta zaczęła spotykać się z mężczyzną. Czasami kobieta zapraszała 33-latka do swojego mieszkania. Podczas jednego z takich pobytów, mężczyźnie w oko wpadł wartościowy sprzęt.

Na spotkanie z minioną niedzielę 33-latek zabrał ze sobą rękawiczki robocze oraz pleciony sznur. Znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Początkowo randka przebiegała w miłej atmosferze. Jednak szybko czułe pocałunki i uściski przerodziły się w brutalny atak. Po wyjściu 51-latki z toalety, mężczyzna zaatakował kobietę. Zaczął ją dusić i domagać się pieniędzy oraz kosztowności.

Gdy kobieta zaczęła krzyczeć sprawca kilkukrotnie uderzył ją pięścią w głowę. 51-latce podczas tego ataku udało się oswobodzić i wybiec z mieszkania. Zdezorientowany napastnik, zdążył tylko wziąć laptopa wartego 600 złotych i uciekł.

Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu 33-latka i zatrzymali go. W momencie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Mieszkaniec Lublina trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi w lombardzie odnaleźli skradzionego laptopa. Podejrzany, podczas przesłuchania wyznał, że 51-latka nie była jedyną poznaną w sieci kobietą. Od maja kiedy wyszedł z więzienia spotykał się jednocześnie z kilkoma innymi kobietami.

Wczoraj 33-latek został doprowadzony do prokuratury, tam usłyszał dwa zarzuty dotyczące rozboju i gróźb pozbawienia życia. Na wniosek policjantów i prokuratorów sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyzna za rozbój odpowiadał będzie w warunkach recydywy.

(fot. Policja Lublin)

14 komentarzy

 1. obrzydzenie bierze jak się czyta, co te kobiety mają w głowach ? skąd takie dna umysłowe ? zero intuicji ? może wychowanie przez TV ? może ciągnie swój do swego ?

 2. Ale tak jak yogi 40 napisał szkoda gadać. Kobiety to długi długi temat . Zapoznają nie wiadomo kogo . Póżniej płacz . A tylu jest fajnych chłopaków no nie stety to się nie zmieni.

 3. Zachciało się Zosi jagódek …

 4. Skoro wiedział, że ma skłonności do duszenia i bicia to po co się umawia?

 5. Łobuz kocha najbardziej. A starej procy, mlodego pęta sie zachciało.

 6. Co te puste baby mają w tych swoich jeszcze bardziej pustych łbach???
  Na starej piczy młody …się ćwiczy:-)

  • Młody powinien byc wdzięczny, a nie zachowywać sie tak jak to zrobił, dureń i patol.

  • co te puste chłopy mają w tych swoich jeszcze bardziej pustych łbach???
   alkoholicy, degeneraci, damscy bokserzy.. powybijać ich. :E
   a dla poszkodowanej proponuję osinowy kołek z misia

 7. Jacy wy durni jesteście …on się ogłasza np. na Lento i szuka kobiet by zabawić się w Greya hahahahahaahah

 8. Te panienki prowadzą go jak młodego do ołtarza .

 9. … co tam że da w morde , … ale w łóżku czarodziej !

 10. Przecież on mógł by być jej synem-szukała młodego h..a do d..y i znalazła

  • A co to nie wolno takiej sobie poużywać? Gościu pewnie też sobie z nią dogodził, szkoda tylko że ją tak potraktował na koniec, pewnie całkiem spoko babeczka z niej.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas