690 680 960

Ul. Związkowa: Zderzenie mercedesa z nissanem. Jedna osoba w szpitalu

Nieuwaga kierowcy mercedesa była przyczyną dzisiejszego zdarzenia dwóch aut na lubelskich Bursakach. Występowały utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę na ulicy Związkowej w Lublinie. Kilka minut przed godziną 15, na skrzyżowaniu z ul. Bursaki, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący mercedesem mężczyzna, jadąc ul. Bursaki zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym ul. Związkową nissanie.

Pasażerka nissana została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznała ona poważniejszych obrażeń, kobieta znajdowała się w stanie silnego poddenerwowania. Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony. Nie było przejazdu w kierunku al. Spółdzielczości Pracy.

Ul. Związkowa: Zderzenie mercedesa z nissanem. Jedna osoba w szpitalu
Ul. Związkowa: Zderzenie mercedesa z nissanem. Jedna osoba w szpitalu
Ul. Związkowa: Zderzenie mercedesa z nissanem. Jedna osoba w szpitalu

(fot. lublin112)
2016-03-19 17:00:35

15 komentarzy

 1. Pasażerka chyba nie dotarła do galerii handlowej i dlatego się tak zdenerwowała.Po uszkodzeniach widać ,że nic groźniejszego się nie stało niż podczas przepychanki przy promocjach lub kasach.

 2. żenada… dwa lekko przetarte auta i pani w stanie „silnego poddenerwowania” i przez ponad godzinę brak przejazdu….

  • pani przebywa aktualnie w szpitalu ,z podejrzeniem przemieszczenia kręgu i proszę nie pisać żenada

   • napiszę że żenada, bo pewnie jęczała, że ją szyja i głowa boli (odszkodowanie, zadośćuczynienie) to i zdiagnozowali „podejrzenie przemieszczenia kręgu” , w pewnym wieku to częsta przypadłość i mogła je mieć już wcześniej

    • A może poprostu nie miała nigdy wcześniej stłuczki i najnormalnie w świecie się zestresowała? Ty byś był spokojny gdybyś przez jakiegoś pacana musiał pozmieniać plany i jeszcze naprawić samochód.

    • skończ pisac takie pierdoły. Ja tez miałam strłuczke. Samochody przetarte. I po 3 miesiacach wyszło mi uszkodzenie kregosłupa. Na izbie nie byłam. Karetki nie wzywałam. Teraz od 6 miesiecy lecze sie aby nie stracic czucia w rece. Wiec pseudo kierowco zamilcz.

 3. do szpitala każdy teraz jedzie bo jest szansa na odszkodowanie (polak se zawsze wyciągnie kaski nawet jak nic mu nie jest)

  • Odrazu pacjetke zbadaja od piety po koncowke wlosa jesli powie ze ja kregoslup boli to od razu tomograf na ktory czlowiek czeka nie raz po rok czasu. Sam by tak dzialal . A co nie tylko pijakom spiacym na przystankach nalezy sie.

 4. Jednak Lublin to dziura. Byle stłuczka i afera na 4 fajerki. Jak by tak w Wa-wie blokowali jezdnie bo byle gównie, to by się nie dało przejechać cały dzień.
  Wstydzę się, zmienię sobie blachy chyba.

  • wyprowadź się do Warszawy zmień blachy zobaczysz co się dzieje jak jest wypadek na którymś moście a procedury są wszędzie takie same

 5. no tragedia normalnie… news dnia…

 6. A może dłubała w nosie podczas tego zdarzenia i w jego wyniku uszkodziła sobie palcem mózg… Jest powód do wizyty w szpitalu? Jest! 😀

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas