Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami

W sobotę w południe na ul. Wapowskiego kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i ściął znak. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12 na ul. Bernarda Wapowskiego w Lublinie. Kierujący bmw mężczyzna, jadąc w kierunku ul. Żeglarskiej, podczas manewru skrętu w lewo stracił panowanie nad pojazdem i ściął znak z nazwą ulicy. Bmw zawiesiło się na metalowych słupkach. Kierowca próbował jeszcze wyjechać, przy pomocy pasażerów wypychając aut ona ulice, ale bezskutecznie.

Na pomoc przyszedł kierowca lawety, który podpiął pojazd pod swój i wyciągnął na ulicę. Próba opuszczenia miejsca zdarzenia pojazdem przez pijanego kierowcę nie powiodła się. Słysząc, że nadjeżdża patrol policji postanowił oddalić się. Daleko jednak nie doszedł, funkcjonariusze zatrzymali go kilkanaście metrów od zdarzenia.

Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami
(fot. Mariusz)

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma we krwi 2,2 promila, drugie badanie zaś potwierdziło, że zanim wszedł do auta pił alkohol. Po chwili miał już niespełna 2,5 promila. Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania a pojazd jest kolegi.

Mężczyzna będzie teraz odpowiadał za jazdę po pijanemu oraz za uszkodzenie znaku.

Dziękujemy Czytelnikom za informację o zdarzeniu!

Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami
Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami
Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami
Ul. Wapowskiego: Bmw ścięło znak, kierowca z ponad 2 promilami

2014-09-20 12:29:17
(fot. lublin112.pl, i Czytelnik Mateusz)

Autor: redakcja

14 komentarzy

 1. Pewnie M316LPG dostępna wyłącznie na rynku polskim. Zapewne chciał popisać się przed jakimiś dziewczynami driftując

 2. Dresik i BMW, nie trzeba komentarza.

 3. Debil do kwadratu, ktoś mu powinien ryja obić na miejscu i wybić parę zębów na pamiątkę, bo Wysoki Sąd niezwłocznie wypuści go na wolność, pacan naprawi sobie ten złom na łysych kapciach i kogoś następnym razem zabije :/

 4. Ulala.. Łyse zimówki na przodzie..

  • To nie zimówki.
   A sposób zużycia (niesymetryczne starcie) sporo mówi o stanie zawieszenia tego auta.
   Do tego te obleśne Angel-Eyes, białe kierunkowskazy, kołpaki z Tesco i przyciemnione szyby… E36 to ładne auto, ale bardzo niewiele trzeba, żeby je zepsuć.

 5. czy to nie ten sam co wcześniej udostępnialiście filmik jak kręci „bączki” w tych okolicach? co robił tyle hałasu ruszając z piskiem i szalejąc po osiedlowych uliczkach?

  • Dokładnie Kolego, podobieństwo aut i jedność miejsca jest zastanawiająca. To na 90 % ten sam imbecyl.

 6. nie ma to jak AS w BMW hahaha dla takich osób kary powinny być bardziej surowe

 7. miejscowy proboszcz zwyczajny

  Dobrze, we właściwym miejscu postawiony znak być może zapobiegł jakiemuś większemu nieszczęściu. Przy okazji jego „reanimacji” proponuję go wzmocnić, żeby następny „men” nie miał siły „oddalić się” z miejsca bęcnięcia. Amen.

 8. Qurna już 2 tygodnie cisza o bolidach, a tu znów kraksa fajną opinię na Bolid Młodego Wiesniaka

 9. TO, ŻE CHŁOPAK W DRESIE TO NIE ZNACZY, ŻE MOŻECIE GO OSĄDZAĆ I PISAĆ NIE WIADOMO CO O NIM. MÓWI SIĘ: ’ JAK NIE ZNASZ NIE OCENIAJ’ !!! DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYMI DURNYMI KOMENTARZAMI