690 680 960

Bystrzyca Nowa: Czołowe zderzenie dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę po południu w Bystrzycy Nowej w gm. Strzyżewice doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14:20 w Bystrzycy Nowej w gm. Strzyżewice. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa auta osobowe, renault i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Kobieta kierująca renaultem i mężczyzna kierujący toyotą zostali przewiezieni do szpitala. Jak wstępnie ustalono, kierowca toyoty jadąc w kierunku Osmolic, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z renaultem jadącym w stronę Strzyżewic. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Po zderzeniu renault wpadł do przydrożnego rowu.

Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie nieprzejezdna. W tej chwili wprowadzono ruch wahadłowy.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.
(fot. Czytelnik Mateusz)(fot. Czytelnik Tomek)

2014-09-20 16:04:39
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Marysia - nie zawsze dziewica

  Jak na prostym odcinku drogi nie potrafią się bezpiecznie wyminąć dwa osobowe autka to najwyraźniej droga za wąska.
  Chociaż niektórzy kierowcy mając nawet drogę szerokości pasa startowego naszego lotniska, potrafiliby doprowadzić do czołówki.
  Do tego trzeba jednak mieć talent. 😀

 2. niech radni z gminy Strzyżewice więcej skarg piszą na policjantów to na pewno będzie w tej gminie bezpieczniej.zamiast prosić ich o pomoc by było bezpieczniej na terenie tej gminy oni robią na odwrót.Dlaczego????bo sami dorwali się do koryta i myślął że mają immunitet-heheh i wszystko im wolno.włodarze tej gminy nie robią nic w celu poprawy bezpieczeństwa.budowa chodników to nie wszystko poprawili nawierzchnie dróg a to zachęca baranów do szybkiej brawurowej jazdy.w okolicach szkół dzieci boją się przejść przez jezdnię na przejściu.bo obywatele z Kraśnika ,Zakrzówka,Janowa L. pędząc na Lublin nie zważają na ograniczenia.Tylko w ostatnim miesiącu na terenie gminy Strzyżewice doszło do kilku poważnych wypadków w którym jedna osoba zginęła a kilka zostało poważnie rannych.Panie wójcie ile osób ma jeszcze zginąć????by ktoś się obudził

 3. Z tego co mi wiadomo. to kierujacy białym pojazdem zjechał na przeciwległy pas dlatego ze szukał telefonu komórkowego ktory mu wczesniej wypadł 🙂 🙂

  • Dziwią mnie Twoje uśmiechy po komentarzu, kiedy dziewczyna z Renaulta leży w ciężkim stanie w szpitalu na Al. Kraśnickich.

 4. Po prostu brak sprawnej policji bezwzględnie karającej za łamanie prawa drogowego.

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas