690 680 960

Ul. Walecznych: Honda uderzyła w słup. Były spore utrudnienia w ruchu

Przez ponad godzinę całkowicie zablokowany był przejazd ulicą Walecznych w Lublinie. Wszystko z powodu zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 na ulicy Walecznych w Lublinie. W rejonie ulicy Kuronia zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący hyundaiem mężczyzna, jadąc od strony ulicy Unickiej, w ostatniej chwili dostrzegł zatrzymujące się przed przejściem dla pieszych pojazdy. Nie chcąc w nie uderzyć, zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Z naprzeciwka jechała jednak honda, której kierowca widząc auto, które nagle pojawiło się tuż przed nim, usiłował uniknąć czołowego zderzenia skręcając w prawo. Doszło jednak do kontaktu pomiędzy autami, w wyniku którego honda uderzyła w betonowy słup energetyczny.

Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia nic poważnego się nie stało. Ze względu iż uszkodzony słup groził przewróceniem się na jezdnię, do czasu jego zabezpieczenia, ruch na tym odcinku został całkowicie wstrzymany. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

(fot. Krzysiek Wiśniewski, lublin112)
2015-11-23 17:23:45

10 komentarzy

  1. kolejne ofiary nadgorliwców od puszczania pieszych

    • gdzie wyczytałes o tych ofiarach?

    • Tak….. winni piesi, jak oni mogli zdobyć się na taką nieodpowiedzialność i chcieć przejść przez przejście. Drugi winny, to ten co ich przepuszczał, no jak on mógł.

  2. Hundajowi zabrac prawko

  3. Szanowna redakcjo a ile mandatu dostała ta pusta laska co blokowała skrzyżowanie Narutowicza Lipowa Piłsudzkiego przez prawie godzinę między 6:40 a 7:30 bo zapomniała kluczyka do swojej mazdy i jak jej zgasł to nie mogła uruchomić?

  4. Hondy to jak widać wytrzymałe auta 🙂

  5. Krótkowidz, że w ostatniej chwili dostrzegł stojące samochody; czy nowym smartfonem się bawił?

  6. Taaa…. utrudnienia w ruchu. Akurat jechałem w tym czasie Podzamczem w górę – zatwardzenie (korek) aż do ronda przy Tarasach. Myślę, coś się stało w wąskim gardle na Unickiej, ale nie – zablokowana przez policję, niewiele uczęszczana Walecznych. Co ciekawego zaobserwowałem – na wysokości Kuronia stoi w poprzek drogi radiowóz na „bombach” blokując drogę. Niestety, co drugi samochód jedzie z uporem maniaka w jego kierunku, a nuż uda się go objechać, po dojechaniu stwierdza, że jednak się nie da, zawraca i na siłę wpycha z powrotem na Podzamcze/kierunek Unicka. Ludzie, zacznijcie używać organu odpowiedzialnego za większość waszych funkcji życiowych, a przestaniecie narzekać na korki… pzdr

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska