Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

19 komentarzy

  1. Ocena: 0

    Ad.potrącenia pieszego. Po mieście jeżdżę naprawdę ostrożnie ! Jednak PIESI często nadużywają swojego przywileju pierwszeństwa / co gorsza nie tylko na przejściach/ i dokonują nie wejścia ale wtargnięcia na jezdnię !!!!!! Muszę myśleć za siebie i innych by nikogo nie skrzywdzić i do tego niszczę auto przez ,czasami, bardzo ostre hamowanie ! A do tego PIESZY posyła mi jeszcze niewybredną wiązankę uwag ! Myślę, że to już NAJWYŻSZY czas ukrócić nieco PRAWA PIESZYCH bo niektórzy z nich przypominają „Kamikadze” za których ja mogę słono zapłacić !!! Kierowca z 30-o letnią praktyką. Pozdrawiam czytelników.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia