690 680 960

Ul Piłsudskiego: Potrącił, pomógł zejść z jezdni i uciekł

W poniedziałek na ulicy Piłsudskiego w Lublinie, kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę, po czym zaprowadził ją na chodnik i odjechał.

Do zdarzenia doszło około godziny 14, na ulicy Piłsudskiego w Lublinie, na wysokości mostu na Bystrzycy. Samochód osobowy typu terenowego potrącił przechodzącą przez jezdnię w miejscu niedozwolonym kobietę. Ta w wyniku uderzenia upadła, kierowca się zatrzymał, wysiadł z pojazdu, pomógł wstać kobiecie, po czym odprowadził ją z ulicy na chodnik, wsiadł do auta i odjechał.

Całe zdarzenie obserwowali pasażerowie czekający na pobliskim przystanku na autobus. To oni również, widząc moment kiedy doszło do potrącenia od razu zawiadomili pogotowie ratunkowe oraz policję. Poszkodowana została karetką przewieziona do szpitala, zaś funkcjonariusze policji prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia sprawcy wypadku.

O zdarzeniu poinformowali nas świadkowie. Dziękujemy !

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie