Ul. Kunickiego: Trzech kierowców przepuszczało kobietę na przejściu, czwarty w nią wjechał

Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala kobieta, potrącona na ul. Kunickiego. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na wysokości stacji paliw Orlen samochód osobowy potrącił przechodząca przez jezdnię kobietę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący nissanem mężczyzna jechał prawym pasem jezdni w kierunku Biłgoraja. Dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych zignorował fakt, że jadące lewym pasem auto, jak też pojazdy poruszające się z naprzeciwka zatrzymały się, aby przepuścić znajdującą się na pasach kobietę.

Wjechał na przejście w wyniku czego potrącił pieszą. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112)
2017-11-05 18:08:44

49 komentarzy

 1. Nie ma kar za omijanie samochodów na przejsciu.To jest nagminne i są pseudokierowcy ktorzy tak jeźdżą.

 2. Zgadzam sie z wami on powinien sie zatrzymac ale ona tez powinna uwazac i to 2 razy bardziej swiatel niema od rana niemogli postawic tam 2 policjantow taka ciężka praca

 3. Mnie spotkała podobna sytuacja na Bocianiej kilka dni temu.Porą wieczorową,kiedy była mokra jezdnia po deszczu,przechodząc przez przejście dwa samochody,jeden za drugim na prawym pasie się zatrzymały.Gdy dochodziłam do chodnika na lewym pasie dojeżdżał samochód do przejścia.Pani nawet nie zwolniła,dopiero jak zauważyła,że nie zdąży przejechać zaczęła hamować.Samochód ślizgał się na hamulcach dobrych kilka metrów.Udało mi się na styk dotrzeć na chodnik.Nigdy nie wkraczam na chodnik nie upewniwszy się,że samochody stoją,a tamta Pani nie wiem o czym myślała.

 4. Słyszałam o podobnej sytuacji pan przechodził na przejściu na jednym pasie auto sie zatrzymało na drugi nie uznano, ze wtargnął na przejście bez zachowania szczególnej ostrożności absurd goni absurd. W warszawi na piesi mieli zielone światło zginęli na miejscu … Brak slow

 5. Kupię Almere

 6. Nic mu nie zrobią. W Zamościu zabił na pasach dziecko i dostał rok w zawieszeniu. Rok w zawieszeniu.

 7. Mieszkam w tamtej okolicy i korzystam dość często z tego właśnie przejścia.Wiem dokładnie jak niebezpieczne jest to przejście i odkąd pamiętam było tam już dużo wypadków w tym smiertelnych, a to dlatego że na środku zatrzymają sie auta do skrętu w lewo,a wtedy kierowca jadąc bocznym pasem nie widzi pieszych i jest przekonany że ten co sie zatrzymał czeka na skręt.Miałam sytuacje że Mój mały syn kiedyś wybiegł zza samochodu prosto pod jadący,na szczęście jakaś kobieta cofnęła go szybko za kurtkę……miałam tez tam stłuczkę bo jakiś koleś wymusił pierwszeństwo skręcając do stacji.
  Wypadki zawsze się zdarzały i pewnie będą bo ludzie też nie maja oczu dokoła głowy i nie są maszynami,szczególnie w jesienne wieczory mokre kiedy błyszczy się ulica i jest ciemno……..
  A ten człowiek który potrącił to jakiś starszy pan,nie jakiś rozpędzony małolat,więc dajcie żyć ……

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew