Ul. Jana Sawy: Uwaga na kiełbasę nafaszerowaną gwoździami i zszywkami

Apelujemy do właścicieli psów, aby zwrócili szczególną uwagę na swoich pupili wyprowadzanych w rejonie wąwozu przy ul. Jana Sawy. Otrzymaliśmy dzisiaj zdjęcia i informację, że ktoś rozłożył tam kiełbasę nafaszerowaną zszywkami i gwoździami.

W niedzielę rano na naszego redakcyjnego maila otrzymaliśmy zdjęcia i informację o kiełbasie nafaszerowanej gwoździami i zszywkami. Jak ustaliliśmy nieznana osoba rozrzuciła kawałki kiełbasy w wąwozie w rejonie ul. Jana Sawy, obok ścieżki na górce, pomiędzy wybiegiem dla psów w wąwozie, a tzw. apartamentowcem. Niewykluczone, że niebezpieczna pułapka może czyhać w innych miejscach wąwozu.

Wewnątrz kiełbasy znajdują się zszywki oraz małe gwoździe. Widać to na załączonych poniżej zdjęciach. W przypadku zjedzenia przez zwierzę takiego „smakołyku” nietrudno sobie wyobrazić, na jakie cierpienie jest ono narażone.

Metalowe elementy mogą uszkodzić układ pokarmowy, przebić przełyk lub jelita. W takim przypadku wymagana jest interwencja chirurgiczna. Jak rozpoznać, że zwierzę zjadło kiełbasę z taką niespodzianką? Na pewno boli je brzuch, zwierzę nie pozwala się dotykać, nie chce jeść, wymiotuje. Nie rusza się, bo metalowe gwoździe ranią go od środka. Jak najszybciej musimy udać się do gabinetu weterynaryjnego. Im szybciej zareagujemy, tym większe szanse zwierzak ma na przeżycie.

Sprawa została zgłoszona na policję, postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat przy ul. Zana. Jeżeli ktoś posiada istotne informacje dotyczące osoby, która rozłożyła kiełbasę nafaszerowaną metalowymi elementami, prosimy o kontakt z policją.

k4

k2fg3

fg2

gf1

2016-10-30 10:10:56
(fot. nadesłane)

Zobacz również

125 komentarzy

 1. To nawet widać jak taki przeciwnik psów aż pluje jadem. „Weź psa na smycz” „Zaraz zadzwonię po policję” „Psy powinny być na smyczy” „Weź tego psa” I z takim paskudnym wyrazem twarzy. Z takim ryjem paskudnym. Aż się chce strzelić takiego. Taka żółć z nich wyłazi.

 2. Bardzo dobrze , że się ktoś za to wziął bo niedługo trzeba będzie chodzić slalomem , bo ciężko posprzątać po swoim psie.

 3. spalić. dyskusja jest zbędna

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9666zł -0.06%
  • GBP 4.9699zł 0.41%
  • EUR 4.4739zł 0.06%
  • CHF 4.2121zł 0.22%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”