690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17. Nie żyją dwie osoby AKTUALIZACJA

W niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 17 doszło do tragicznego wypadku. W czołowym zderzeniu dwóch aut zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 11 na drodze krajowej nr 17, na wysokości miejscowości Dziecinin, pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem. Jak nam przekazano zderzył się tam dwa auta osobowe, skoda i audi.

 

 

 

 

 

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a trzy zostały przetransportowane do szpitali.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia z przejazdem, auta przepuszczane są wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA

– Do wypadku doszło podczas wyprzedzania przez kierującego audi. Mężczyzna prawdopodobnie wyprzedzał kilka samochodów. Ten niebezpieczny manewr zakończył się czołowym zderzeniem z kierującym skodą superb. Bilans wypadku to 2 ofiary śmiertelne i 3 ranne. Na miejscu zginął kierujący audi i jego pasażerka. Ranni to: kilkuletnie dziecko, podróżujące audi i dwie dorosłe osoby z prawidłowo jadącej skody superb – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia przesłali nam nasi Czytelnicy – Kamil, Paweł K. i Paweł J.

2016-10-30 12:13:53
(fot, wideo nadesłane Kamil, Ola, Paweł K. i Paweł J., Dariusz Sowa)

181 komentarzy

  1. Chyba Lublina, tragedia straszna.

  2. Fajni młodzi ludzie – wyrazy współczucia dla rodziny i trzymam kciuki za maluszka, że wyjdzie z tego….. i nie oceniajmy innych a spójrzmy na siebie.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas