Ul. Dragonów: Włamanie do siedmiu lokali usługowych. Sprawców szuka policja

Nieznani sprawcy włamali się do kilku lokali usługowych przy ul. Dragonów. Podczas poszukiwań prawdopodobnie pieniędzy zdewastowali wyposażenie niemal wszystkich z nich.

O sprawie włamania poinformowali nas w niedzielę właściciele lokali użytkowych zlokalizowanych w budynku Domu Kultury „Błonie” przy ul. Dragonów. Nieznani sprawcy (lub sprawca) w nocy z soboty na niedzielę włamali się do siedmiu lokali: szewca, fryzjera, stomatologa, pizzerii, magla, firmy zajmującej się drukiem cyfrowym oraz do biura reklamy i przesyłek.

Złodzieje prawdopodobnie za pomocą łomów wyważyli wszystkie drzwi, splądrowali wnętrza pomieszczeń i ukradli znajdującą się tam gotówkę. Jak mówią właściciele firm, nie zginęły przedmioty wartościowe m.in. w postaci sprzętu elektronicznego. Rabusie narobili za to dużo zniszczeń przeszukując pomieszczenia. W każdym z nich zniszczone są drzwi wejściowe, w niektórych wyłamane z zawiasami albo wyłamane w połowie.

Jak nam przekazał jeden z właścicieli, z biura przesyłek zginęło kilkanaście przesyłek oraz kilka zostało opróżnionych z zawartości a kilka zostało skradzionych.

W niedzielę na miejscu trwały czynności policyjne oraz przesłuchiwano właścicieli firm prowadzących działalność w DK Błonie. Straty spowodowane włamaniem sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Trwa ustalanie sprawców włamania.

2015-11-23 20:04:28
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. skok stulecia….

 2. Właściel lokalu

  Zapomnieliście Państwo dopisać że w biurze z przesyłkami gdzie jak się dzisiaj okazało kilkanaście przesyłek oraz kilka zostało opróżnione z zawortości i kilka jest skradzionych. Proszę o uzupełnienie.

 3. tak trzymac

 4. Drzwi z papieru – paralityk by się włamał…

  • Przypomina mi się interwencja policji naście lat temu u mojego sąsiada – tam drzwi były solidne, zamki patentowe, łańcuch, bolce antywłamaniowe etc. Rosły policjant znudzony proszeniem o uprzejme otwarcie wyżej wymienionych drzwi i potraktowaniu ich z buta za zgodą prokuratora po prostu położył je na podłodze razem z futryną…

 5. Co się dzieje na tym osiedlu ? w nocy z piątek na sobotę ktoś włamał się do mojego zbiornika paliwa w aucie i totalnie go opróżnił – sprawa została zgłoszona ale oczywiście żadnych świadków… widzę ze coraz gorsze rzeczy się dzieją… Mieszkańcy błoni jeżeli widzicie cokolwiek podejrzanego zgłaszajcie to!

 6. O nie dobrze się dzieje na tym osiedlu, mieszkam bardzo krótko na tym osiedlu przy ul Ułanów i uważam że powinno być więcej patroli policji w godz.wieczornych.Pełno jest na osiedlu towarzystwa które często przebywa pod klatkami jak i pod sklepami które wszystkim dobrze są znane.Do rozważenia poddaje temat dla czytających i Policji!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport