Ul. Diamentowa: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Jedna osoba ranna

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 17 na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową. Kierujący renaultem jadąc w stronę ul. Wrotkowskiej wjechał wprost pod jadące w kierunku ul. Krochmalnej audi. W wyniku tego na skrzyżowaniu doszło do zderzenia, po którym renault zatrzymał się na pasie zieleni.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierujący audi, starszy mężczyzna wymagał interwencji medycznej.

W rejonie zdarzenia występują utrudniania w ruchu. Jeden pas w kierunku ul. Krochmalnej i jeden pas w stronę ul. Wrotkowskiej jest nieprzejezdny. Na miejscu funkcjonariusze lubelskiej drogówki prowadzą czynności wyjaśniające. W ustaleniu winnego całego zdarzenia pomocne będzie nagranie z kamery umieszczonej w pojeździe oczekującym na wjazd na skrzyżowanie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na telefon alarmowy – Dziękujemy!

2014-11-27 17:36:07
(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Wymusił kierowca Renautl, ale ciekaw czy sałaciarz tym audi, miał w ogóle włączone światła i było go widać? :p

 2. www.bartekp001.otomoto.pl

  Kierowca taxiarz z Audi jakis nie fartowny 3 miesiace temu skasowal na kunickiego taka a6 teraz 2-3 tyg temu kupil ta i tez skasowal chyba musi pomyslec o emeryturze na ktorej z reszta juz jest

 3. Witam, stałem obok renaulta na skrzyżowaniu. Pan z tego auta zatrzymał się na znaku stop razem ze mną, więc wszystkie teksty o nie respektowaniu tegoż znaku są w tym wypadku niesłuszne, W pewnym momencie – pewnie ze zmęczenia/zamyślenia – ruszył prosto przed audi. Nie było to standardowe zachowanie. Jeśli by widział tę taksówkę to na pewno by nie ruszył. Audi miało włączone światła. Zresztą całe zdarzenie nagrało się na kamerce w moim aucie.

  • Fajne nagranie, grunt że poduszki i kurtyny zadziałały i nie trzeba było zwłok wyciągać bo przecież najważniejsze jest życie ludzkie, a to że wymusił? No wymusił zdarza się, mi miesiąc temu wymusił i rozwaliłem tylko że w Świdniku też mam nagranie, takie życie i trzeba się liczyć z tym że ktoś może nam wyjechać.

 4. Fajna Meganka była 🙂

 5. I co „mondrale” ? Wymyślacie półśrodki zamiast zrobić porządek z tym „rondem” które nim nie jest. Żadne malowanie pasów na czerwono, stawianie znaków STOP nie pomoże, wypadki tam jak były, tak będą. Scenariusz zawsze ten sam, a wniosków żadnych. Koszt leczenia ludzi, naprawy aut już dawno przewyższył wielokrotnie koszty przebudowy tego niby ronda.

  Ps. ktoś mógłby stawiać kreski na tym słupie, już pewnie dużo by ich tam było

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja