Ul. Diamentowa: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. W auto marki Renault, jadące ul. Diamentową w kierunku ul. Jana Pawła II, wjechał pojazd marki Skoda, poruszający się ul. Krochmalną w kierunku centrum. Po zderzeniu obu pojazdów, renault wytrącony z toru jazdy, ściął znak i zatrzymał się na pasie zieleni.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jedna osoba trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się z utrudnieniami.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Piotra – Dziękujemy!

Niemal w tym samym czasie na drodze krajowej nr 19 w Konopnicy zderzyły się dwa auta osobowe. Doszło tam do klasycznego najechania na siebie pojazdów. W zdarzeniu znacznie ucierpiały oba pojazdy.

2016-03-26 14:24:01
(fot. lublin112.pl, nadesłane Piotr)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Czekam na komentarz:
  „Postawcie światła na tym rondzie” za 3…2…1… GO!

  • Wiklinowy nocnik

   Hahaha dokladnie
   Pozdro dla cymbałów swietlnych

  • TO SKRZYŻOWANIE NIGDY NIE BYŁO RONDEM – NIE CZEKAJ NA KOMENTARZ – JUŻ ZGŁOŚ SIĘ NA BADANIA PSYCHIATRYCZNE

 2. Wiklinowy nocnik

  tradycyjnie dla jakiegos wiesniaka STOP to za malo…

  • dokładnie, na tych stop-ach zatrzymuje się jedna osoba na sto, jak nie mniej… porażka…

   • te wielkie stopy poustawiali bo niektórzy debile myśleli ze są na rondzie i zwykły znak ustąp chyba pierwszeństwa nie wystarczył. Teraz nagle myslisz ze jak kazdy sobie stanie bez względu na to czy coś jedzie czy nie, to ma to jakiś większy sens? Dla takich ślepych pał wpieprzających się wprost pod inne auto, trzeba poustawiać chyba szlabany, bo znaki pionowe i poziome to za mało.

 3. Rondo to najprostszy rodzaj skrzyżowania jaki ktoś wymyślił, trzeba mieć papkę zamiast mózgu, żeby nie umieć po nim jeździć!

  • Chyba masz tą papkę zamiast mózgu bo w opisywanym miejscu nie ma żadnego ronda.Z twoim myśleniem i stosowaniem zasad ruchu pytam się dlaczego jeszcze twój samochód jest cały?

  • A gdzie tam jest rondo ?

  • To nie jest rondo! Na rondzie masz pierwszeństwo, a tu masz stop i musisz ustąpić. Klasyczne rondo masz pod Makro, poczekaj aż tam się wyklepią i dopiero filozofuj.

  • o właśnie, potwierdza się to co pisałem wcześniej. Kolejny yntelygent który bierze to skrzyżowanie za rondo. Tak, to właśnie tobie i tobie podobnym trzeba było pozdejmować znaki ustąp pierwszeństwo i zamienić je wielkimi tablicami STOP, plus do tego prawie garby wymalowali żebyć czuł że to nie rondo. Powodzenia ćwoku i wielu sukcesów na skrzyżowaniach.

 4. Typowy Sławomir albo synek Pana Mieczysława i Pani Zosi pięknym autem jakim jest Skoda Fabia, zapewne z zaparowanymi szybami ( obieg wewnętrzny i brak włączonej klimy i taka gąbka do wycierania szyby od środka), plus objęcie lewego pasa jadąc 40km/h od Agata Meble, czapka, okulary kurtka zimowa i pozycja na kierownicy a potem myśl ” zdąże przejechać bo ja przecież dobrze jeżdżę i co najważniejsze bezpiecznie bo powoli „.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu