Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ciecierzyn: Ciężarówka wpadła w poślizg i zjechała na pole

W sobotę przez kilkadziesiąt minut wstrzymany był ruch na drodze krajowej nr 19. Ciężarówka wypadła z drogi na przydrożne pole.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w Ciecierzynie na drodze krajowej nr 19. Kierowca ciężarówki marki Mercedes na czeskich numerach rejestracyjnych, jadąc w kierunku Lubartowa, kilkadziesiąt metrów przed fotoradarem zaczął hamować. Pojazd wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na chodnik i zatrzymał się na przydrożnym polu. Po zatrzymaniu się pojazdu, część naczepy wystawała na jezdnię. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu zdarzenia kierowca zaczął raptownie hamować na widok fotoradaru.

 


 

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze krajowej nr 19 był wstrzymany, na czas wyciągania pojazdu na drogę.

W chwili obecne nie ma utrudnień w ruchu.

2016-03-26 13:54:25
(fot. wideo lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Dobrze, że hamował w tym miejscu przed fotoradarem, bo pod wiaduktem w Wandzinie mógłby kogoś zabić. Może i tam potrzeba fotoradaru ?

 2. Piękny przykład na to jak fotoradary poprawiają bezpieczeństwo.

 3. To u pepikow nie mają fotoradarów? Pierwszy raz go zobaczył?

 4. Ciiii…. dobrze że nie trafił na ten fotoradar na dole w Ciecierzynie… Jakby poszedł w sklep to łooo…..

 5. nareszcie temat dla tirowców i golfiarzy jak to im wszystko -przeszkadza. A co by było gdyby nie było znaków.

 6. Wiklinowy nocnik

  gupi kokot…

 7. Też dzisiaj tamtędy rano jechałem i też przed fotoradarem mnie zarzuciło przy delikatnym dohamowaniu, coś tam musiało być na jezdni, jakiś olej … auto osobowe mi zrzuciło przy prędkości 80km/h i tylko delikatnie nacisnąłem hamulec

  • Co ty to pierydolisz? Głupie gadanie, ta olej, już widzę jak Cię zarzucilo. Wiesz ile oleju by musiało być? Pzdr i dorosnij

   • Studętkom jezdem to wiem, że...

    A mnie sie widzi, że tak jak jeździć trza umić, to i hamować tyz trza umić – miszczowie psia ich mać.

 8. tam jest ograniczenie do 70 ale wielu hamuje gwałtownie do 45 i na mokrym śliskim asfalcie jaki tam jest o poślizg nie trudno tym bardziej, że hamowanie jest w łuku i stąd lądowanie w rowie, czytaj drogę dalej zajedziesz!

 9. Normalny kierowca

  Kolejny dowód na to że dużo wypadków jest właśnie przez fotoradary. Fotoradary powinny zniknąć z dróg tak samo jak te zasrane odcinkowe pomiary prędkości. Wtedy jak to dziadostwo zniknie z dróg to będzie sie jeździli lepiej i znacznie bezpieczniej, a przy tym nasze portwele nie będą chudły!!!!!!!

 10. Kiedyś kierowcy ciężarówek myśleli za kierowców osobówek. Przez ostatnie 10-15 lat mam wrażenie, że za kierownicę ciężarówek siadają niwyżyci frustraci, którym ktoś ustalił wyśrubowane czasy przejazdu i z racji tego, że mają ograniczenia ustawione na 90-95km/godz to starają się przyśpieszać na odcinkach z ograniczeniami. Druga rzecz jest taka, że ograniczenia czasami są bezsensowne, np. odcinek Biłgoraj-Frampol z ograniczeniem do 60km/godz. Jak jadę tam ok. 75km/godz, żeby nie tamować ruchu to jestem wyprzedzany przez wszystkich. Jak jeździłem ok.65km/godz to byłem poganiany światłami i klaksonem (głównie przez ciężarówki).