Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Diamentowa: Motocyklistka została ranna po zderzeniu z samochodem osobowym

Dzisiaj po południu na ulicy Diamentowej w Lublinie zderzyły się dwa pojazdy. Wciąż występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 15 na ulicy Diamentowej w Lublinie. Na wysokości salonu meblowego Black Red White zderzyły się dwa pojazdy, motocykl i samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca motocyklem jechała od strony ul. Zemborzyckiej. Omijała stojące w długim korku samochody. W tym czasie, z drogi prowadzącej do jednej z firm, wyjechał kierujący renault megane.

Jak wyjaśniał, nie zauważył jadącej motocyklistki i doszło do zderzenia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowana 23-latka, kierująca motocyklem, została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, doznała ran ciętych, do tego lekarze podejrzewają złamanie nogi.

Kierujący samochodem 32-latek, jak i motocyklistka byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności wypadku. Przez blisko dwie godziny ulica Diamentowa była w miejscu zdarzenia całkowicie zablokowana. Ruch przepuszczano przez pobliski wjazd do jednej z firm a także kierowano na objazdy.

(fot. lublin112)
2015-07-08 17:19:16

26 komentarzy

  1. dużo zdrówka dla motocyklistki…motocykliści to ludzie z pasją….LwG

  2. KTM i wszystko jasne- skrót nazwy- Q..a Twoja Mać

  3. cóż za komentarze poniektorych …infantylność, zazdrośći brak zajęcia, zainteresowań niektórych osób mnie poraża… Pasje, cele w życiu dążenie do marzeń trzeba realizować a nie zajmować się żalosnymi uwagami dla osób, o których nic nie wiemy a oceniamy! Zycze dużo zdrówka koleżance! A zawistnym ludzią… ach niech żyja w swoim zaklamanym świecie……

  4. Czekałem akurat na autobus. Pani motocyklistka jechała sobie w najlepsze środkiem drogi mijając stojące w korku auta. Motocykl na wolny nie wyglądał, w każdym razie dziękuję jej za to że wracałem 2h do domu. Szybkiego powrotu do zdrowia i częstszego patrzenia w lusterka, w końcu motocykliści są wszędzie.
    Aha, no i jakby był tor….

  5. zycze z calego serduszka szybkiego powrotu do zdrowia !!!! Uwielbiam ludzi z pasja !!!!!!!!!

Z kraju