Ul. Bursztynowa: Zderzenie opla z hondą. Jedna osoba trafiła do szpitala

W piątek około godziny 14 na ul. Bursztynowej doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zderzenia pojazdów doszło na skrzyżowaniu ul. Bursztynowej z ul. Rubinową. Kierujący hondą jechał od strony ul. Filaretów a kierowca opla wyjeżdżał z ul. Rubinowej. Do zderzenia aut doszło na środku skrzyżowania. Wstępnie ustalono, że kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok taksówki.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna kierujący taksówką został przewieziony do szpitala na badania.

Przez kilkadziesiąt minut ruch w okolicach kolizji odbywał się dużymi utrudnieniami.

2014-01-17 17:55:17
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Tak to jest jak sie na znaki nie patrzy i nie widzi ze to skrzyzowanie rownorzedne

 2. Tak to jest jak sie na znaki nie patrzy i nie widzi ze to skrzyzowanie rownorzedne

  byłeś tam i widziałes ze to skrzyżowanie równorzędne ? kierowca hondy wyjeżdzal z podporządkowanej akurat wiec najpierw pomysl i sprawdz zanim powiesz cos durnego

  • No przecież to jest równorzędne. Jak akurat byłem i widziałem. I to kierowca hondy przywalił w taksówkę, więc o co się pieklisz?

   • A co to ty jesteś tym głąbem taksówkarzem? Jeździcie jak hołota po Lublinie to nic dziwnego, że co chwila dostajecie w dupę i czekacie na odszkodowanie.

    • Nie bredź człowieku, bo jak hołota to jechał ten w hondzie. Często takich widzę na tym osiedlu – nawet do głowy im nie przychodzi, że nie mają pierwszeństwa. Taksówka wyjechała już na dobre z Rubinowej i wtedy dostała, więc trudno powiedzieć, żeby coś wymusił.

 3. Taksówkarze też jeżdzą jak ciemna masa

  • Ten co wie najwięcej, nie musisz wiedzieć dlaczego tak jest !!!

   Wiesz co ciemna maso jeżeli ktoś kłóci się z Policjantem, że tak wcale nie jest i przestaje kłapać jak Policjant pokaże mu znak to sorry bardzo a co do hołoty to nie jest to zasadą !!! Każdy taksówkarz ma dużo stłuczek jak robi się tyle tysięcy miesięcznie to trudno żeby nie mieć wypadku głąbie i przestań myśleć stereotypowo a co do winy w tym wypadku to Policja orzekła, iż w 100% była to wina tego wieśniaka co wjechał w taksówkarza !!!

 4. tez bym mial stluczke na bursztynowej kolo sp 51, bo jak widac ludzie wgl nie patrza na znaki, tam kazde skrzyzowanie to skrzyzowania rownorzedne, jakis dziadek by se we mnie wrabal ale wolalem poczekac mimo pierszenstwa niz miec skasowany samochod

 5. Te skrzyżowania równorzędne na tym osiedlu, to poroniony pomysł. Taki wyjazd z parkingu szkoły ma pierwszeństwo przed w praktyce główną drogą osiedlową, która łączy dwa osiedla !!!! Chore!! I nie przekonuje nie argument, że nigdy by nie wyjechali, bo natężenie ruchu występuje tylko w godzinach porannych i popołudniowych. Podobno ktoś próbował interweniować w tej sprawie , al niewiele zdziałał, szkoda:-( A tak na marginesie, to każdy kto jedzie Bursztynową pierwszy raz ma prawo mieć wrażenie, że jedzie drogą główną z pierwszeństwem. jeżdżę tędy codziennie i kilka razy na tym skrzyżowaniu też miałbym stłuczkę. Ale winię za to tego, co wymyślił te równorzędne skrzyżowania!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!