Jastków: Potrącenie na przejściu dla pieszych AKTUALIZACJA

W piątek w Jastkowie doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw Orlen. Kierujący ciężarówką potrącił przechodzącego przez przejście mężczyznę. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego mężczyznę do szpitala.

W okolicy zdarzenia utworzył się ogromne korki. Policja przepuszczała auta wahadłowo. Po godzinie 13 ruch wrócił do normy.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika Pawła – Dziękujemy !

2014-01-17 18:14:07
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Szkoda że czytelnik Paweł ma złe informacje a portal 112.pl nie potwierdza tych informacji i później ludzie czytają newsa który jest nieprawdziwy. Do zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw Orlen ale nie na przejściu bo przejście w tym miejscu nie ma. Pijany mieszkaniec Jastkowa wtargną pod przejeżdżająca ciężarówkę nie dając szans kierowcy na bezpieczne wyhamowanie zestawu z naczepą. Poszkodowany o własnych siłach wyszedł spod pojazdu, pogotowie które przyjechało na miejsce opatrzyło głowę i zabrało delikwenta na sygnale do szpitala. Szkoda że alkohol i głupota człowieka przysporzyło kierowcy ciężarówki stresu i problemów.

    • Zabrakło nam kilka minut aby dotrzeć na miejsce zdarzenia. Otrzymaliśmy informację, że do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na wysokości stacji paliw – jest tam przejście i nawet pracuje na nim osoba przeprowadzająca pieszych. Mieliśmy informację, ze ciężarówka potrąciła pieszego na pasach. Dziękujemy za informacje uzupełniające i prostujące – dziękujemy i pozdrawiamy !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu