Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ukrywał się w Austrii, zatrzymali go po powrocie do kraju. Oszust jest już za kratkami

Ryccy policjanci zatrzymali 41-latka poszukiwanego za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna miał również na swoim koncie wyrok skazujący na karę pozbawienia wolności. Przez kilka miesięcy ukrywał się w Austrii, a następnie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Policjanci z Ryk od pewnego czasu poszukiwali 41-latka, za którym został wydany list gończy przez Sąd Rejonowy w Rykach. Mężczyzna na swoim koncie miał wyrok za przestępstwa związane z oszustwami i podrobieniami dokumentów.

Jak wynika z ustaleń kryminalnych zajmujących się poszukiwaniem osób, mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Wcześniej przebywał na terenie Austrii, a następnie ukrywał się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Tam też został zatrzymany przez mundurowych.

41-latek nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy i był bardzo zaskoczony ich wizytą. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższy rok.

(fot. Policja Ryki)

8 komentarzy

 1. ale ma duże TORBE

 2. Czyli jednak w Polsce jest dobrze skoro imigranci wracają do kraju, brawo PiS.

 3. A Dorota B. nadal na powietrzu? Brawo dla ekipy speca od granatników.

 4. Jeśli wiedzieli, że był w Austrii to nie mogli wystąpić o ekstradycję? W tym przypadku krótko, ale są sprawy, że latami czekają na powrót kryminalistów.

 5. No i widzisz pan, panie oszust ? Polska jest niebezpiecznym krajem, cza było se siedzieć w tej Austrii (ojczyźnie słynnego niejakiego Adolfa H. i mniej sławnego Arnolda S.)

 6. Dorota zaszokowała wszystkich

  Widziałem wszystko, widziałem i słyszałem jak pUakaU
  Krzyczał, że nie jest ślepy i, że odda mocz tylko niech go nie zamykają
  Widział oczami wszystko
  Widział ptaki widział drzewa. Podobno czuł zapach lewej stopy ale nigdy mu nie uwierzyli w to. Jak się później okazało zapaliły mu się zmysły i otworzyła czaszka
  Z wnętrza Q górze wysunął się środkowy palec, na jego twarzy pojawiła się mina klauna i zaczął się z nich wszystkich głośno śmiać
  Służby doskonale zdawały sobie sprawę, że to prowokacja i zaczęli się z niego śmiać jeszcze głośniej
  Tak go to zgasiło, że spuścił głowę w dół i …resztę widać na zdjęciu u góry (jak chmury)

 7. a za uchylanie sie jest jakas kara bo jak nie ma to nic dziwnego ze tak robia?