Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł z auta telefon oraz suplement diety. Grozi mu do 5 lat więzienia

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 28-latkowi podejrzanemu o kradzież telefonu oraz suplementu diety o łącznej wartości 1300 złotych. Mężczyzna widząc niezamknięte drzwi samochodu, wykorzystał moment i zabrał z wnętrza auta wartościowe przedmioty.

Pod koniec kwietnia br. funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miasta, dotyczące kradzież telefonu komórkowego oraz suplementu diety, o wartości 1300 złotych. Przedmioty te znajdowały wewnątrz auta.

Jak ustalili mundurowi, zgłaszający pozostawił niezamknięte drzwi od samochodu, co wykorzystał sprawca kradzieży, który zabrał z pojazdu wartościowe rzeczy. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego w tej sprawie.

– Okazało się, że jest to 28-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że przez przypadek trafił na otwarte drzwi auta wykorzystując ten fakt. Dodał, że niewiele pamięta z tego zdarzenia gdyż był pijany, a rzeczy które okazały się bezużyteczne po prostu wyrzucił – przekazała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla oficer prasowy KMP Biała Podlaska.

28-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

3 komentarze

  1. Jak telefon oraz suplement diety to: ukradł
    Jak samochód to: któtkotrwałe użył.
    A jak jedno i drugie to co ?

  2. ten suplement to na stanie, ukradł bo to miękka fajeczka w rureczkach i myślał że stanie się męski i zaimponuje swojemu chłopakowi (też z po)

  3. Odi Profanum Vulgus

    Za pobicie właściciela tego samochodu groziłoby nygusowi do 3 lat.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo