Ukradł torbę termiczną z pizzami, groził spaleniem restauracji

Zamojscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który ukradł torbę termiczną z pizzami. Młody mężczyzna groził także właścicielowi restauracji, że spali mu lokal.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w rejonie Starego Miasta w Zamościu. Nieznany sprawca kopnął pracownika jednego z lokali gastronomicznych, a następnie zabrał mu torbę termiczną z pizzami. Co więcej, zagroził 36-latkowi, że jeżeli nie odda mu pizzy, to zabierze mu samochód.

Na pomoc poszkodowanemu ruszył właściciel restauracji, który został także uderzony przez napastnika i usłyszał od niego, że spali mu lokal. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 21-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu.

W piątek mężczyzna usłyszał zarzuty. Jak się okazało, kradzież rozbójnicza oraz groźby kierowane do pokrzywdzonych to nie jedyne przestępstwa, których dopuścił się 21-latek. Jest on również podejrzany o to, że na początku lutego tego roku uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania 61-latka z Zamościa. Wartość uszkodzonych drzwi została wyceniona przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 700 zł.

Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił zastosować w stosunku do 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Kolejny patologiczny plebs dzisiejszego dnia. Zarobić pieniądze żeby kupić pizze to nie w jego stylu, lepiej ukraść przecież mu się należy.

 2. Kolejki do sklepów…głodny nie jesteś soba:))

 3. takie cos czlekopodobne maja mózgi?

 4. Czy takie coś powinno żyć ,a nie lepiej i taniej *** i ***. Koszty naprawdę niskie.

 5. No jestem pod wrazeniem tej kary 10 lat wakacji z darmowym wyżywieniem ,silownią ,tv w pokoju bezpłatną opieką psychologa itd .Oczywiscie jak taki patus wyjdzie po tych 10 latach ,bedzie w pełni zresocjalizowanym zupełnie odmienionym uczciwym czlowiekiem .Czy może jestem w błedzie myśląc w taki pozytywny sposób ?

 6. A wystarczyła by koparka i dól z wapnem .I po problemie .Koszty znikome ,tanio i skutecznie.Moze kiedyś do władzy dojdzie jakaś mądra partia ,do kótrej dotrze że wiezienia i resocjalizacja to kompletna fikcja i marnowanie pieniedzy

 7. „Młody meżczyzna ” …raczej „wyrób” czlowiekopodobny z mózgiem wielkosci orzeszka

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL