Ukradł koleżance z pracy kartę, kilka razy zapłacił nią za zakupy i paliwo

Mieszkaniec gminy Chełm ukradł z portfela koleżanki z pracy kartę płatnicą. 29-latek kilka razy zapłacił nią za zakupy, za blisko 350 złotych.

W czwartek chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z portfela karty bankomatowej jednej z pracownic supermarketu w Chełmie. Do zdarzenia doszło w pomieszczeniu służbowym.

Mundurowi jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim pracujący razem z pokrzywdzoną 29-latek z gminy Chełm. Mężczyzna zdążył już kilkukrotnie posłużyć się kartą tankując samochód i robiąc drobne zakupy za kwotę blisko 350 złotych.

Policjanci w miejscu jego zamieszkania znaleźli też i zabezpieczyli skradzioną kartę bankomatową. Wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Uciąć łapy ***

 2. Jak można być tak głupim, aby płacić czyjąś kartą? Może myślał, że odda i nikt się nie zorientuje… ale płacąc na stacji benzynowej gdzie są kamery?

 3. Pogratulować kolegi z pracy. U mnie w pracy zostawiamy portfele na wierzchu i nic nigdy nikomu nie zginęło. Może dlatego że pracujemy razem po kilkanaście a z niektórymi kilkadziesiat lat. Więc gdzie rotacja duża tam nie wiadomo kto do pracy przychodzi.

 4. On ja bardzo kochał i myslał że to już wspólnota majątkowa

 5. A gdzie oczy kasjerki? Przecież na ekranie jej wyświetlało się imię i nazwisko właściciela karty. Już przy pierwszej płatności karta powinna być zatrzymana.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika