690 680 960

Ukradł koleżance z pracy kartę, kilka razy zapłacił nią za zakupy i paliwo

Mieszkaniec gminy Chełm ukradł z portfela koleżanki z pracy kartę płatnicą. 29-latek kilka razy zapłacił nią za zakupy, za blisko 350 złotych.

W czwartek chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z portfela karty bankomatowej jednej z pracownic supermarketu w Chełmie. Do zdarzenia doszło w pomieszczeniu służbowym.

Mundurowi jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim pracujący razem z pokrzywdzoną 29-latek z gminy Chełm. Mężczyzna zdążył już kilkukrotnie posłużyć się kartą tankując samochód i robiąc drobne zakupy za kwotę blisko 350 złotych.

Policjanci w miejscu jego zamieszkania znaleźli też i zabezpieczyli skradzioną kartę bankomatową. Wczoraj usłyszał zarzuty w tej sprawie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

  1. Uciąć łapy ***

  2. Jak można być tak głupim, aby płacić czyjąś kartą? Może myślał, że odda i nikt się nie zorientuje… ale płacąc na stacji benzynowej gdzie są kamery?

  3. Pogratulować kolegi z pracy. U mnie w pracy zostawiamy portfele na wierzchu i nic nigdy nikomu nie zginęło. Może dlatego że pracujemy razem po kilkanaście a z niektórymi kilkadziesiat lat. Więc gdzie rotacja duża tam nie wiadomo kto do pracy przychodzi.

  4. On ja bardzo kochał i myslał że to już wspólnota majątkowa

  5. A gdzie oczy kasjerki? Przecież na ekranie jej wyświetlało się imię i nazwisko właściciela karty. Już przy pierwszej płatności karta powinna być zatrzymana.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas