Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł butelkę wódki na oczach policjanta. Radość nie trwała długo

Policjant z Chełma, w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę kradzieży alkoholu. Po obezwładnieniu, złodziej został zatrzymany przez mundurowych, którzy przybyli na miejsce.

Podczas robienia zakupów w sklepie, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, który był w czasie wolnym od służby, zauważył nerwowo zachowującego się mężczyznę.

Klient stojąc przy półce z alkoholem, najpierw rozglądał się po sklepie, a następnie wziął jedną butelkę wódki, po czym odszedł w inne alejki. Po chwili mężczyzna wybiegł ze sklepu. Policjant, nie wahając się ani chwili, pobiegł za nim.

– Funkcjonariusz nie stracił czujności i pomimo agresywnego zachowania obezwładnił mężczyznę i czekał na wsparcie policjantów – przekazała sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z KMP w Chełmie.

Sklepowy złodziej został zatrzymany i przekazany do dalszych czynności wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

 

Autor: redakcja

30 komentarzy

 1. Odpad został zutylizowany , taki napis pojawia się pod fotografią .

 2. Donald Kaczeński

  Cytując mistrza Bareję. „Co ta wódka robi z psa”

 3. piniędzy nima

  Obecny rząd popiera wszelkiej maści przestępców i cwaniaków..!!

  • To twoj rzad wspierał różnego rodzaju patologie, złodziestwo, krętactwo itd ale wszystkie pisiory zostaną rozliczone i skończą w pierdlu

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  A jak by tak zwykły obywatel tak zareagował został by uznany za konfidenta,a jeszcze jakby tak pobił tego złodzieja lub został pobity,to by nie było tak kolorowo,poza tym ten złodziej nie był biedny wystarczy popatrzeć na buty , spodnie, koszulkę

Dodaj komentarz