Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Chełmska grupa SPEED w akcji. Posypały się mandaty

Policjanci z chełmskiej grupy SPEED na terenie powiatu chełmskiego, w przeciągu kilku godzin, wystawili dwa mandaty w warunkach recydywy na kwotę 3 tysiące złotych. Kierujący po raz drugi popełnili to samo wykroczenie przekraczając dozwoloną prędkość aż o 50 km/h. Za nadmierną prędkość również kolejne pięć osób zostało ukaranych wysokimi mandatami w kwotach 1500 złotych oraz 1000 złotych.

Chełmska Grupa SPEED, po raz kolejny skutecznie interweniowała w związku z przekraczaniem prędkości na drogach powiatu chełmskiego. W przeciągu kilku godzin funkcjonariusze tej grupy wystawili dwa mandaty na kwotę łączną 3000 złotych w warunkach recydywy.

Jak przekazali mundurowi, jeden z kierujących po raz drugi dopuścili się tego samego wykroczenia, przekraczając dozwoloną prędkość aż o 50 km/h.

Ponadto, kolejnych pięć osób zostało ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości na drodze. Mandaty w kwotach 1500 złotych oraz 1000 złotych stanowią ostrzeżenie dla kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego oraz stwarzają zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.

Chełmska Grupa SPEED każdego dnia pilnuje przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

– Każdy kierowca, który nie stosuje się do ograniczeń prędkości musi liczyć się z wysoką karą finansową. Przede wszystkim powinien mieć świadomość, że brawura za kierownicą może doprowadzić do tragedii na drodze. Apelujemy o rozsądek i stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami – zaapalowała sierżant. sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z KPP w Chełmie.

Autor: redakcja

15 komentarzy

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Nie rozumiem czemu jak ktoś ma znajomości to jeździ 300 km a jak ktoś jest zwykłym śmieciem to zapłaci 300 stówy i 5 punktów za 74 km/h przy pustej,suchej drodze w terenie zabudowanym w temperaturze minus 10 stopni i wietrze ,nie było pieszych rowerzystów ,nawet pojazdów ,tylko ja w Audi i czyhający radiowóz

Dodaj komentarz