Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł 2-latce hulajnogę i wstawił do lombardu (zdjęcia)

Parczewscy policjanci zatrzymali mężczyznę , który ukradł 2-latce hulajnogę, a następnie wstawił ją do lombardu. Sprawca kradzieży został ukarany mandatem, a skradziona własność wróciła do uradowanej dziewczynki.

We wtorek policjanci z Parczewa zostali wysłani na interwencję na ulicę Kościelną. Ze zgłoszenia wynikało, że nieznany sprawca ukradł spod drogerii pozostawioną tam różową hulajnogę, którą wcześniej przyjechała 2-letnia dziewczynka.

Policjanci na miejscu ustalili, że do kradzieży hulajnogi doszło w momencie, kiedy rodzina weszła do drogerii. Kiedy 34-latka wyszła z dzieckiem ze sklepu zauważyła, że hulajnogi już nie ma w miejscu, gdzie ją pozostawiła.

Policjanci widząc smutek i łzy małej właścicielki ruszyli na poszukiwania hulajnogi. Odnaleźli ją w jednym z lombardów. Okazało się, że wstawił ją tam znany policjantom 60-letni mieszkaniec Parczewa. Kiedy mundurowi dotarli do sprawcy kradzieży tłumaczył, że znalazł hulajnogę przy kontenerach na śmieci i był pewny, że została tam porzucona.

Jak się okazało, mężczyzna bezczelnie zabrał hulajnogę, kiedy rowerem przejeżdżał obok sklepu. Później wstawił ją do lombardu za 50 złotych. Za popełnione wykroczenie 60-latek został ukarany mandatem karnym, ale najważniejsze jest że hulajnoga wróciła do swojego prawowitego właściciela i ponownie sprawiła radość i wywołała uśmiech na twarzy 2-latki.

Ukradł 2-latce hulajnogę i wstawił do lombardu (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

10 komentarzy

  1. Nie ma nic gorszego na tym świecie niż człowiek.

  2. wstawić gościa do lombardu

  3. Dziecku ukraść? No żesz… nie masz resztek człowieczeństwa, złodzieju…

  4. Co za menel… Policja super 🙂 I właśnie o to chodzi żeby pomagać nawet w takich sprawach.

  5. A jakby ukradł w nocy z posesji to wazystko było by legalnie złodziejku. Oj nie myślisz

  6. Ktoś z jej rodziny powinien mu dać taki wpier… że jaja pogubi.

  7. parczewiaki … we Frankfurcie idą na basen a wracają rowerami

  8. Ale sukces dać medale policmajstrom i to złote a na nich logo hulajnogi pewnie teraz tajniaki sam dumni hahaha