Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzyła w tył stojącego volkswagena, zakończyło się na mandacie (zdjęcia)

W środę rano w Niemienicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, sprawczyni została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Niemienice w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych marki Volkswagen.

Jak ustalili mundurowi z krasnostawskiej drogówki, 31-latka kierując volkswagenem lupo nie dostosowała prędkości oraz techniki jazdy do warunków atmosferycznych panujących na drodze i najechała na tył stojącego na jezdni volkswagena passata, w którym przebywał 57-latek.

Do szpitala na badania trafiła kierująca volkswagenem lupo, na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń. Kierowca passata nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Oboje kierujący byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kobietę ukarano mandatem karnym.

Uderzyła w tył stojącego volkswagena, zakończyło się na mandacie (zdjęcia)

(fot. Policja Krasnystaw)

Jeden komentarz

  1. Dawno nie było doniesień o ślepej babie. Jakieś kilka godzin. Nie rozumiem czemu nie zabierają prawa jazdy. Jak baba nie widzi przed sobą samochodu na pustej bocznej dróżce,jakie szanse ma człowiek lub rowerzysta.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo