690 680 960

Uderzyła w bariery na ekspresówce i z urwanym kołem pojechała dalej. Szukały jej służby ratunkowe (foto)

Powiadomieni o wypadku na obwodnicy Lublina strażacy szukali rozbitego auta i osób poszkodowanych. Natrafili jedynie na uszkodzone bariery. Jak się okazało, kierująca renaultem kobieta, pomimo poważnych uszkodzeń pojazdu, postanowiła kontynuować jazdę.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 14 w miejscowości Marynin koło Lublina. Na drodze ekspresowej S19, w ciągu obwodnicy Lublina, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Świadek widząc co się stało, powiadomił o wszystkim służby ratunkowe.

Na miejsce skierowane zostały trzy zastępy straży pożarnej z Lublina i Kozubszczyzny, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Z uwagi, że miejsce zdarzenia było nieprecyzyjnie określone, ratownicy zaczęli szukać rozbitego auta i ewentualnych poszkodowanych osób. Sprawdzano kilkukilometrowy odcinek od początku obwodnicy w Zemborzycach aż do węzła Szerokie.

W okolicach węzła Węglin natrafiono na uszkodzone bariery a kilka minut później na rozbitego renaulta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem młoda kobieta jechała w kierunku Kraśnika. Na rozjeździe przed węzłem zbyt późno się zorientowała, że powinna w tym miejscu zjechać z trasy. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem a renault uderzył w bariery.

Pomimo uszkodzeń kobieta postanowiła kontynuować jazdę. Jak wyjaśniała, nie wiedziała, że w tego typu przypadkach powinna poczekać na przyjazd ratowników. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

(fot. nadesłane)

33 komentarze

 1. Bystra babka!!! Brawo za rozsadną decyzję …reszta pewnie zatrzymała by się powodując znacznie wieksze zagrozenie

  • no pewnie – porozwalane części z rozbitego auta się zostawia na ekspresówce i „wychodzi się” z imprezy po angielsku, nikogo nie powiadamiając. to dopiero bezpieczne dla wszystkich, którzy tamtędy jeżdżą. po 16-tej bardzo łatwo dostrzec drobne szkło i plastik jadąc 120…

  • Normalnie myśląca babka nie urwałaby koła przy próbie zjazdu z ekspresówki, więc nie wiem za co ją chwalisz. Za niszczenie nawierzchni?

 2. Franiu ,wszyscy już wiemy ze preferujesz tylko auta nówki z salonu ….wszystko starsze jak rok ,to „stare graty i strucle ” .Niestety ale znacznej częsci społeczeństwa nie powodzi się tak dobrze jak tobie i nie stać ich na nówki …zresztą te nówki to jednorazówki ,rozpadające się po kilku latach

 3. Szkoda, że 10 zastępów straży pożarnej nie przyjechało. Jadą jak po…i do byle stłuczki.

 4. wasciciel starego nie psującego się "strucla"

  Zbychu masz rację ,najlepsze są 25 letnie „ałdi” …nie rdzewieją ,praktycznie się nie psuja a jak już to drobiazgi a naprawa kosztuje grosze .Mam takie pancerne 1,9 tdi bez zadnych dwumasów itp.wynalazków ,pali 5,5 l ropy w zimie pali od strzala ,jezdzę nim już przeszlo 12 lat i ani razu się nie zepsulo ,i nie zamienił bym na zaden z tych nowych wynalazków ,co to jak się zepsuje to nie wiadomo czy sprzedac czy brać kredyt na naprawę .

  • A od kiedy spalanie jest oznaką fajności auta? Stać cię na auto to stać cię na paliwo.

 5. A co miała stać jak zawalidroga ? wielkie mi co

  • na tematy związane z kierowaniem wypowiedz się, jak już będziesz kierowcą. wystarczyło 9 słów by z całą pewnością stwierdzić, że stanie się to nieprędko…

 6. Trzy zastępy SP bo kobieta w bariery wjechała do się nazywa przewymiarowane.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas