Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył pojazdem dostawczym w koparkę

W sobotę rano na jednej z dróg powiatu opolskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd dostawczy uderzył w koparkę.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano w miejscowości Niedźwiada Duża w powiecie opolskim w gminie Łaziska. Jak nam przekazano, pojazd dostawczy zderzył się tam z koparką.

Ze wstępnych informacji wynika, że koparka stała na drodze na wysokości jednej z posesji. Kierujący pojazdem dostawczym prawdopodobnie wpadł w poślizg na zakręcie i uderzył w stojący pojazd.

W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Na zasadzie: „z braku laku to i smoła dobra”, z braku przydrożnego drzewa, uderzył w koparkę

 2. Ciekawy opis… Hmm. Tylko że ta koparka stała na środku drogi a nie przy posesji. Kierowca nie wpadł w poślizg tylko hamowal widzac że ma przeszkodę na całej szerokości ulicy.

 3. Koparka i słupki stały na lewym pasie. Ciekawe czy mieli zgodę na zajęcie pasa drogowego?

 4. W taki sposób napisany te artykuł że już zaczynam wątpić w to 112…tragedia
  Kto to pisał
  Widziałem tą kolizję i koparka nie stała przy posesji tylko na środku drogi.nie zdziwiłabym się gdyby autor również napisał że Pan z busa był prawie pijany…Zawiodłam się na redakcji tego portalu ponieważ nie da im się wierzyć, A na to jest kolejny dowód.

  • Prosimy czytać ze zrozumieniem. Jak zaznaczono, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Informacje są wstępne, w żaden sposób nie są nieprawdziwe. Pani porównanie faktycznie jest bardzo „sensowne”…
   Pozdrawiamy

   • Droga redakcjo,z całym szacunkiem do Państwa i do redagowanych notatek,jeśli nie mają Państwo dość prawdziwych informacji chętnie podeślę zdjęcie jak „koparka stała przy posesji”
    gdybym tego nie widziała to bym może i nie zwróciła uwagi na ten artykuł
    Pozdrawiam i proszę na przyszłość o bardziej prawdopodobny opis zdarzenia. Bo jedyne co wspólnie możemy dopasować do tego zdarzenia to słowo koparka i auto dostawcze.

    • Nie zauważył torbo? Jakby tam twoje pacholęta Dżesika lub Brajan były albo twoja skoda to co? Do garów!

 5. Dobrze ze ten wypadek wyglądał tylko groźnie i nikomu nic się nie stało. Ciekawe jak by ktoś zginał czyja była by wina czy kierowcy który nie dostosował „podobno” prędkości czy kogoś kto nie zastosował zasad bezpieczeństwa przy takich warunkach pogodowych podczas pracy. Trzeba porostu stawać teraz na środku drogi bez oznaczeń i tak w razie wypadku nie będzie to nasza wina. ?

Z kraju