Miał przy sobie narkotyki. Na widok policjantów zaczął uciekać (zdjęcia)

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna próbował uciec mundurowym, jednak bezskutecznie.

W miniony czwartek policjanci z Białej Podlaskiej, na jednej z ulic miasta zauważyli 40-latka, który mógł przy sobie posiadać narkotyki. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna próbował uciec.

40-latek został szybko zatrzymany. Jak się okazało w trakcie przeszukania mundurowi ujawnili przy nim dwa woreczki z proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to mefedron i amfetamina, które wystarczyłby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tych narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wczoraj bialski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 40-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. „40-latka, który mógł przy sobie posiadać narkotyki.”
  Nie mógł tylko jakaś roz*e*unda się rozpruła i dobrego chłopaka sprzedała. Trzymaj się ziomku. Frajerstwa ostatnio wszędzie pełno. Pozdrawiam wszystkich charakternych. Konfidentom i społeczniakom mówimy stanowcze STOP!

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Masz rację, że został sprzedany – trudno uwierzyć w tak dobry narząd węchu u psów tej rasy

  • Wystarczy poczytać komenty tu! Teraz syn matkę sprzeda ze paliła w piecu jego pieluchą. Kiedyś takiego co strzelał z ucha omijało się z daleka i takim frajerstwem nikt nie chciał gadać ! Dlatego teraz w dobie netu takie frajerstwo ma co pisać bo są anonimowi a w realu nie mają żadnych kolegów bo takim szmatom nikt normalny ręki nie poda ! Tylko chyba nie wiedzą o tym że każdy kij ma dwa końce

   • Mur. Masz świetny nick. Dam Ci dobrą radę; Weź tak ze cztery metry rozbiegu, pochyl się głową do przodu i zacznij biegnąć ,dopóki Mur Cie nie zatrzyma!

    • wlodeg na tyle tylko cię stać ? sam wiesz że żałosny jesteś i próbujesz odreagować w necie ale to ci nie pomoże

     • hmm… nie jestem specjalistą od ciętej riposty, bo swoją głupotę, sam sobie swoimi wypowiedziami udowadniasz…

 2. Wolnościowiec w gułagu

  Volenti non fit iniuria – chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli dorosła, świadoma zagrożeń z brania narkotyków, osoba chce zażywać amfetaminę, to co państwu i policji do tego? Picie alkoholu jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce, pijani kierowcy codziennie zabijają ludzi albo robią z nich inwalidów, i jakoś nie ma zakazu produkcji i dystrybucji alkoholu. Ścigani są natomiast dilerzy narkotyków, które bierze ułamek promila idiotów i frajerów.

  W sklepach budowlanych można w pełni legalnie kupić szereg substancji, które z powodzeniem mogą służyć do odurzania się, np. butapren lub rozpuszczalnik nitro, a jakoś nie widać, żeby policja robiła naloty na takie markety i konfiskowała „niebezpieczne substancje”.

  Nie jest rolą państwa chronić ludzi przed samymi sobą.

  • A Ty co tam bierzesz, albo cachasz..?

  • Jak bym słyszał krula kurwina 🙂

   • Głąb jesteś Mur i tyle. Pewnie sam dilujesz i Ci Milicja w tym przeszkadza, a na konfidentów psioczysz, chociaż pewnie nie jednego masz w swoim otoczeniu. Pierdoły piszesz mówiąc, że anonimowi w sieci piszą, a sam buraku to robisz..!

    • I kto tu jest burakiem, pan ma rację. Kto ma ćpać i tak będzie, a ile pieniędzy w podatkach tracimy na ćpiących nie dilujących. Jeżeli Sobie życzysz wypiszę conajmniej 5 substancji opiatowych ( czytaj ta sama rodzina co heroina), które bez problemu dostaniesz w aptece

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online