Uderzył partnerkę stołkiem w nogę, a butelką w głowę. Sprawca przemocy domowej jest już w areszcie

Puławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad partnerką. Mężczyzna uderzył kobietę stołkiem w nogę, a także dwukrotnie butelką w głowę.

W miniony weekend w jednym z mieszkań na terenie Puław doszło do awantury domowej. Na miejscu interweniowali policjanci. Z relacji nastoletniego świadka zdarzenia wynikało, że partner jego matki wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał kobietę słowami wulgarnymi oraz naruszył jej nietykalność cielesną uderzając ją stołkiem w nogę, a następnie, dwukrotnie butelką w głowę.

Sprawca widząc, że o wszystkim została powiadomiona policja, wyszedł z domu. Jednak mundurowi szybko ustalili miejsce przebywania 51-latka i go zatrzymali. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Zatrzymany mężczyzna na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzuty. 51-latek będzie odpowiadał za znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz uszkodzenie ciała partnerki. Wczoraj Sąd Rejonowy w Puławach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Wyznawczyni ludowej melodii „choćby pił, choćby bił byle chłop był”. Kolejna bez honoru, po co siedzi z takim motłochem. a potem płacze, wie doskonale co to za gagatek.

  2. Pewnie mu wybaczy haha .Współczuję synowi ,zamiast mieć spokojny dom to musi znosić konkubenta matki..

  3. Dlaczego wciąż słyszymy że partner czy mąż się znecal. Przecież równie dużo jest przypadkowo gdy to żona czy partnerka się znęca. Druga sprawa,baby są o wiele gorsze, bardziej wyuzdane.

  4. Stołkiem w nogę to lepiej niż stołem w rękę.

  5. Łobuz kocha najmocniej.

  6. Skomentował dobry sort

  7. oni tam wiedzą co zrobić z takim ninją domowym ahahah

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka w Gorajcu: Będą animacje, warsztaty, dmuchańce i pokazy
Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa