690 680 960

Uderzył motocyklem w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu

Wczoraj po południu w miejscowości Naklik doszło do tragicznego wypadku z udziałem mężczyzny kierującego motocyklem. Nie żyje 38-latek, który uderzył jednośladem w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Naklik w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem mężczyzny kierującego motocyklem na drodze wojewódzkiej nr 877.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 38–letni kierowca motocykla marki Honda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Jak ustalili policjanci 38–latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd nie miał tablic rejestracyjnych ani aktualnych badań technicznych. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

(fot. Policja Biłgoraj)

22 komentarze

  1. „Dzisiaj wszędzie pełno zniczy, za tych co odeszli Zginęli z pasji, dzisiaj są na niebieskich. Koniec sezonu, wraz z nim pamiętamy Odcina leci, dla wszystkich naszych braci. Jeździjmy zawsze z głową, by nie skończyć tak jak oni. Każdy popełnia błędy, przeważnie są świadome Pamiętajmy zawsze o tym, że coś się może stać Nikt nie jest nieśmiertelny, każdy swego losu pan. Wielu takich było, niestety już odeszli. Dla nich kłęby dymu, bo w sercach są wieczni. Nie zapominajmy o nich, niech na zawsze tam zostaną Uważajcie na drogach, śmierć wszędzie może stanąć.” LWG

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie