Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył fordem w betonowy przepust, miał ponad 3 promile. Cztery osoby trafiły do szpitala

Kolejny nietrzeźwy kierowca brał udział w wypadku drogowym podczas minionego weekendu. 31-latek mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie, zakończył podróż na betonowym przepuście. Do szpitala trafiły cztery osoby.

W minioną niedzielę po godzinie 20 doszło do wypadku drogowego w Kornelówce w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pojeździe, który wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący fordem na prostym odcinku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy przepust znajdujący się we wjeździe do posesji.

Do szpitala trafił 31-letni kierowca oraz troje pasażerów w wieku 18, 20 i 27 lat. Po wykonanych badaniach okazało się, że 31-latek oraz 27-letni pasażer doznali obrażeń wymagających dalszej hospitalizacji, natomiast pozostała dwójka pasażerów ze zdarzenia wyszła jedynie z niegroźnymi potłuczeniami. Jak się okazało, kierujący fordem był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu, nietrzeźwi byli także pasażerowie.

Wkrótce 31-latek stanie przed sądem i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego.

(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. Tyle Ziobro straszył na temat karania sinych kierowców , a skupił się na tym by mu samoloty nie latały nad wiochą w której mieszka .

  • Apoloniusz Pierdółko Pierwszy

   Ani Ziobro, ani inny „święty” z obecnej ekipy rządzącej nie są zainteresowani zaostrzeniem przepisów dla siniaków – przecież oni tez piją i jeżdżą po pijaku…
   O adwokatach, sędziach, czy księżach nawet nie wspomnę tym razem…

 2. Teraz pewnie klnie na czym świat stoi na przepust, jego właściciela, policję… ale Boże broń nie na siebie…
  Każdemu sie może zdarzyć…

  • Może i tak, ale samochód skasowany, pasażerowie poobijani i do tego dojdzie 5 000 grzywny. Moze do typa doszlo, ze jednak nie warto jezdzic po pijaku. I pasazerowie chyba zaluja, ze wsiedli do samochodu pijanego kierowcy. Tym bardziej, ze pijaka OC nie obowiazuje, wiec zadnego odszkodowania nie dostana i beda sami musieli oplacac koszty leczenie. NIe warto jezdzic po pijaku i nie warto jezdzic z pijanym kierowca. Odradzam.

 3. Szczęściarze stulecia. Kierowca narąbany do nieprzytomności, samochód skasowany, a wszyscy żyją… To jednak prawda, że głupi ma szczęście…

 4. Jakby co to mogę zabrać ten wrak, a koszty transportu wziąć na siebie. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, proszę o odpowiedź.

 5. Najważniejsze, że pijak nikogo nie zabił. A pasażerowie szybko się wyliżą.

 6. Ale autka szkoda. Będzie chyba szkoda całkowita….

 7. No no 20 letni zgniciuch typu ford galaxy i poduszki odpaliły.