Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas kłótni zaatakowała nożem konkubenta. Mężczyzna z raną klatki piersiowej trafił do szpitala

W miniony piątek w jednym z mieszkań przy placu Bychawskim doszło do kłótni zakończonej ugodzeniem nożem. Mężczyzna z raną klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek późnym wieczorem w jednym z mieszkań przy placu Bychawskim w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem.

Na miejscu mundurowi zatrzymali 52-latkę, zaś jej konkubent z raną klatki piersiowej trafił do szpitala. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Jak się okazało do awantury doszło podczas spożywania alkoholu. Podczas kłótni 52-latka zaatakowała 41-latka nożem, raniąc go w klatkę piersiową.

Kobieta usłyszała zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W przeszłości była już karana za znęcanie. Decyzją sądu trafiła na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Selekcja naturalna. Sam jest sobie winien. Tam gdzie można zostać rozjechanym nosi się kamizelki odblaskowe, a tam gdzie można zostać dźgniętym nożem lub postrzelonym, należy nosić kamizelkę nożo- lub kulo-odporną.

  2. Do piachu patola miastowego.

  3. Przecieź to dzielnica ” cudów” źadna nowina a na 1maja to nie jeden od x lat wącha kwiatki od spodu.

  4. Wszystko to wina alkoholu

  5. ” Decyzją sądu trafiła na 3 miesiące do tymczasowego aresztu” – no i dobrze, nie będzie musiała myśleć o opłatach, podatkach, niskich rentach i wysokich cenach – michę będzie mieć z dostawą pod pysk… nawet na spacer wyprowadzą… raz na tydzień wykąpać się pozwolą (chociaż w domu też częściej się nie kąpała).

  6. i wySZCZepiona będzie za FREE ?

Z kraju