690 680 960

Uderzył citroenem w zaparkowanego renaulta. Wyskoczył z auta i uciekł (zdjęcia)

W piątek po południu na ul. Samsonowicza kierujący pojazdem osobowym uderzył w zaparkowane auto. Mężczyzna porzucił pojazd i uciekł pieszo z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14 na ul. Samsonowicza w Lublinie. Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że kierujący pojazdem marki Citroen uderzył w zaparkowane auto.

Na miejscu mundurowi ustalili, że mężczyzna kierujący citroenem jadąc ul. Samsonowicza, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w zaparkowanego renaulta.

Chwilę po zdarzeniu mężczyzna wyskoczył z pojazdu i rzucił się do ucieczki pieszo. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, a także dlaczego kierujący porzucił pojazd i oddalił się. W miejscu zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. znowu bolt?

  2. Pijak uciekł, oni zawsze są cwani jak są w kilku, ale jak coś się stanie to tchorze uciekają

  3. Czytając artykuły z wypadków w Lublinie ewidentnie można stwierdzić, że bardzo wielu przypadkach zdarzenia te powodują nienormalni ludzie, jakiś margines społeczny, półinteligenci, ameby niepotrafiące współżyć z pozostałymi ludźmi we współczesnym społeczeństwie. Bo jak można wytłumaczyć takie zachowania jak: „wyskoczył z auta i uciekł”, „potrącił pieszego i odjechał”, „…ciężarówkę, która nawet nie zwolniła.”, „Mężczyzna przekazał mundurowym, że ma problemy z orientacją w Lublinie”, „Na widok radiowozu tylko przyśpieszył i zaczął uciekać.”, „Jest duży, dodatkowo ma błyskające oświetlenie ostrzegawcze, a z tyłu znajdują się nawet ostrzegawcze pachołki. Pomimo tego okazuje się, że można go nie zauważyć. Tak było w przypadku kierującej kią kobiety.” I to wszystko tylko z ostatnich pięciu dni.

  4. Redakcja chyba nie zna znaczenia słowa „wypadek”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina
175. rocznica urodzin Bolesława Prusa