690 680 960

Nie żyje 19-latek, który wszedł na słup trakcji kolejowej i został porażony prądem

Zmarł młody mieszkaniec Bełżyc, który w ubiegły weekend został porażony prądem, po tym jak wszedł na słup trakcji kolejowej. Sprawą zajmuje się prokuratura.

56 komentarzy

 1. chłopak miał 1,7 we krwi

 2. Skoro nie wiedział, że prąd i włażenie na słup jest niebezpieczne to dlaczego własnie taki sposób wybrał żeby ‚zaimponować’?

 3. Prócz wyższego wykształcenia pasowało by posiadać średnie wyobrażenie i choć podstawowe wychowanie.

 4. Tacy wszyscy są mądrzy, że głupi że wszedł. A ilu z Was przy najbliższej imprezie uchla się tak, że zaliczy urwanie filmu? Co, nie wiecie, że alkohol szkodzi? Małe IQ? Ilu z Was wsiądzie do swoich „beemek” i będzie pędzić na zabój? Nie wiecie, że szybka jazda jest niebezpieczna?
  Łatwo oceniać innych i oczerniać w necie, ale czy Wy sami jesteście tacy idealni? Nigdy nie robicie głupot? Gratuluję.
  A ja też uważam, że nie mógł być do końca świadomy tego co robił, bo nie wszedł by tam.

  • W swoim życiu nigdy mi się coś takiego nie wydarzyło. Bo pić trzeba umieć! I szaleć też trzeba umieć – z głową. Sądzę, że choćbym nie wiem jak była pijana to nikt nie namówiłby mnie nawet na wejście na drzewo a co powiedzieć na taki słup ;O

 5. swiadomie sam tego nie zrobił,cos złego musiało sie tam stać. Najwiece na ten temat pewnie wie ta dziewczyna co z nim była

 6. Zal mi go bo miał jeszcze tyle do zrobienia,całe zycie miał przed soba i tak głupio to jego życie sie przerwało

 7. U la la. Trzynaście komentarzy usunięte. Widać jakiś nadgorliwy nowy cenzor w redakcji się panoszy. Niech usunie też komentarz @ja z 10;45 bo: sugeruje morderstwo, naćpanie, stan „po alkoholu”, chorobę psychiczną zły wpływ dziewczyny….. Wymieniać by długo a wszystkie równie prawdopodobne.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas