Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje 19-latek, który wszedł na słup trakcji kolejowej i został porażony prądem

Zmarł młody mieszkaniec Bełżyc, który w ubiegły weekend został porażony prądem, po tym jak wszedł na słup trakcji kolejowej. Sprawą zajmuje się prokuratura.

W środę rano zmarł 19-letni mieszkaniec Bełżyc, który w miniony piątek doznał ciężkich obrażeń ciała spowodowanych porażeniem prądem o napięciu 3000V oraz upadkiem z wysokości ok. 6 m na twarde podłoże. Jego stan od początku określany był jako krytyczny. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować jego życia.

Przypomnijmy, około północy, w nocy z piątku na sobotę, 19-latek wraz z koleżanką wybrał się na spacer. Tuż przy przejściu przez tory na wysokości ul. Szklanej w Lublinie, podszedł do słupa i zaczął się na niego wdrapywać. Po chwili świadkowie zauważyli jasny błysk, a następnie usłyszeli krzyk.

Jak się okazało, 19-latek został porażony prądem i spadł ze słupa uderzając głową o szynę. Śledczy ustalają teraz, dlaczego chłopak wszedł na słup, oraz czy zrobił to z własnej woli, czy też np. został do tego namówiony.

(fot. lublin112)
2017-08-23 16:45:21

56 komentarzy

 1. chłopak miał 1,7 we krwi

 2. Skoro nie wiedział, że prąd i włażenie na słup jest niebezpieczne to dlaczego własnie taki sposób wybrał żeby 'zaimponować’?

 3. Prócz wyższego wykształcenia pasowało by posiadać średnie wyobrażenie i choć podstawowe wychowanie.

 4. Tacy wszyscy są mądrzy, że głupi że wszedł. A ilu z Was przy najbliższej imprezie uchla się tak, że zaliczy urwanie filmu? Co, nie wiecie, że alkohol szkodzi? Małe IQ? Ilu z Was wsiądzie do swoich „beemek” i będzie pędzić na zabój? Nie wiecie, że szybka jazda jest niebezpieczna?
  Łatwo oceniać innych i oczerniać w necie, ale czy Wy sami jesteście tacy idealni? Nigdy nie robicie głupot? Gratuluję.
  A ja też uważam, że nie mógł być do końca świadomy tego co robił, bo nie wszedł by tam.

  • W swoim życiu nigdy mi się coś takiego nie wydarzyło. Bo pić trzeba umieć! I szaleć też trzeba umieć – z głową. Sądzę, że choćbym nie wiem jak była pijana to nikt nie namówiłby mnie nawet na wejście na drzewo a co powiedzieć na taki słup ;O

 5. swiadomie sam tego nie zrobił,cos złego musiało sie tam stać. Najwiece na ten temat pewnie wie ta dziewczyna co z nim była

 6. Zal mi go bo miał jeszcze tyle do zrobienia,całe zycie miał przed soba i tak głupio to jego życie sie przerwało

 7. U la la. Trzynaście komentarzy usunięte. Widać jakiś nadgorliwy nowy cenzor w redakcji się panoszy. Niech usunie też komentarz @ja z 10;45 bo: sugeruje morderstwo, naćpanie, stan „po alkoholu”, chorobę psychiczną zły wpływ dziewczyny….. Wymieniać by długo a wszystkie równie prawdopodobne.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo