690 680 960

Uczestnik imprezy wypadł z balkonu na 7 piętrze. Zginął uderzając o metalowy podest (zdjęcia)

Na miejscu zginął młody mężczyzna, który minionej nocy wypadł z jednego z lubelskich wieżowców. Trwa teraz ustalanie okoliczności zdarzenia. W mieszkaniu odbywała się impreza, balkon nie miał zaś barierek.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Oratoryjnej w Lublinie. Około godziny 00:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że z budynku wypadł człowiek i uderzył w sprzęt ekipy robotników, która prowadziła tam remont budynku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalono, mężczyzna wypadł z balkonu na 7 piętrze. Spadł na znajdujący się na wysokości 1 piętra metalowy podest roboczy. 27-latek zginął na miejscu. W mieszkaniu, z którego wypadł, odbywała się impreza. Co więcej, to nie jej uczestnicy powiadomili służby ratunkowe, lecz mieszkające na dole osoby. Osoby uczestniczące w imprezie są teraz przesłuchiwane przez policjantów.

Przez kilka godzin na miejscu prowadzone były czynności, które wykonywano pod nadzorem prokuratora. Jak się okazało, na żadnym balkonie nie było barierek zabezpieczających przed upadkiem. Zostały one zdemontowane podczas trwającego remontu elewacji. Teraz funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

64 komentarze

 1. Umarł za wiarę Prawosławną.

 2. I bardzo dobrze. Nie żal mi ludzi, którzy zakłócają ciszę nocną. O jednego pasożyta mniej na tym świecie.

  • Skąd wiesz, że zakłócał? Skąd wiesz, że pasożyt?!!! Może jesteś gorszy niż On? Karma wraca pamiętaj. Mam nadzieję, że szybko. A gdyby to był ktoś z twojej rodziny, też byś był taki wylewny?

 3. Czytam te komentarze i się zastanawiam co się stało, że jesteśmy gorsi niż najprostsze organizmy żyjące na tej planecie? Schodzimy gorzej niż na psy!!!!!! Zastanówcie się nad tym co piszecie. To był czyjś syn, może ojciec, mąż? A gdyby to wam się przytrafiło czy waszym najbliższym też byście tak pluli jadem???!

 4. Wyrazy głebokiego współczucia dla rodziny.

 5. Nie szkoda denata…
  nachlal sie , zapomnial ze nie ma barierek, albo zachcialo mu sie schodzic po rusztowaniu dzwigu…

  Co za duren… ehhh, selekcja naturalna. / przezylem 40 lat ale to trzeba myslec a nie miec iq kamienia polnego .. a potem placz bliskich…

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami