Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł z miejsca wypadku. Był pijany, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na trasie Kłoda – Baranów doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na trasie pomiędzy miejscowościami Barłogi i Choszczów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że kierujący fordem jadąc w kierunku miejscowości Barłogi, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. Chwilę po zdarzeniu kierujący fordem uciekł z miejsca wypadku.

Kierowca audi oraz dwaj pasażerowie, którzy z nim jechali trafili do szpitala w Puławach. Najpoważniejszych obrażeń doznał kierowca audi. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci ustalili, kto kierował fordem i niedługo później zatrzymali 56-latka z gminy Abramów. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,2 promila. Jak się okazało, 56-latek nie posiada prawa jazdy, ponieważ ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Uciekł z miejsca wypadku. Był pijany, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów (zdjęcia)

(fot. nadesłane Adrian – dziękujemy)

14 komentarzy

  1. Miał dożywotni zakaz,a teraz będzie miał dośmiertny.Amen.

  2. Czy przypadkiem na wiosnę nie bylo w okolicy baranowa podobnego wypadku z pijakiem z dozywotnim zakazem. Może to ten sam pokazał jak sie przejął orzeczeniem sądu.

  3. Szkoda że nie ma w Polsce kary polegającej na biczowaniu. Po takiej akcji jak by nie mógł siedzieć ani leżeć przez miesiąc na pewno nawet pijany pamiętał by że nie wsiada się za kierownice. Pogrożą mu palcem i za trzy miesiące wypuszczą. Takie mamy prawo.