Muzeum w Kozłówce pomaga bezdomnym psiakom

Muzeum w Kozłówce zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji pomocy zwierzętom. 1 grudnia pałac będzie można zwiedzić za darmo, w zamian za podarunki dla bezdomnych psów. Akcja „Karma wraca” odbędzie się w Kozłówce już po raz czwarty.

W niedzielę, 1 grudnia, w ostatni dzień tegorocznego sezonu turystycznego w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się akcja pomocy bezdomnym zwierzętom „Karma wraca”. Każda osoba, która przekaże dary dla podopiecznych schroniska dla zwierząt, otrzyma wejściówkę do pałacu. Zwiedzanie pałacu w tym dniu można połączyć z pożytecznym działaniem na rzecz czworonogów.

Aby otrzymać bilet do pałacu należy przywieźć do Kozłówki dary dla zwierząt w postaci karmy, smyczy i obroży, psich zabawek, legowisk czy akcesoriów do pielęgnacji. W tym roku muzeum pomaga schronisku dla psów w Nowodworze, które znajduje się 7 km od Kozłówki. W schronisku przebywa zazwyczaj około 150 czworonogów zabranych z ulicy, porzuconych przez ludzi, które musiały walczyć o pożywienie czy schronienie przed zimnem.

Tego dnia muzeum odwiedzi także kilka psiaków, z którymi będzie można udać się na spacer po parku i uzyskać informacje, jak można adoptować zwierzaka.

To już czwarta edycja akcji pomocy bezdomnym zwierzętom w Kozłówce, która spotyka się z ogromnym odzewem wśród mieszkańców regionu. To także ostatnia okazja w tym roku, żeby zobaczyć wnętrza pałacu w Kozłówce. Po zimowych porządkach i konserwacji zabytków muzeum otworzy się dla zwiedzających na wiosnę 2020 r.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

2 komentarze

 1. Super akcja. Brawo!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja