690 680 960

Uciekł z miejsca tragicznego wypadku. Zarzuty i areszt dla 34-latka (wideo, zdjęcia)

34-latek, który podejrzany jest o spowodowanie śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Sprawca zdarzenia ukrywał się, jednak wpadł w ręce policjantów już następnego dnia. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 844 w miejscowości Wołkowiany w powiecie chełmskim, na trasie Chełm – Hrubieszów.

Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki BMW zatrzymał się na poboczu drogi. Po chwili w bok tego pojazdu uderzył volkswagen, po czym odbił się i dachował. W wyniku wypadku do szpitala trafił 35-letni pasażer, jednak jego życia nie udało się uratować.

Kierujący volkswagenem nie udzielił pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, tylko uciekł z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali go następnego dnia rano. W chwili zatrzymania 34-latek był nietrzeźwy.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu były wykonywane z jego udziałem czynności procesowe, po czym trafił on przed oblicze prokuratora i usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi za kratkami. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Chełm)

7 komentarzy

  1. Dotąd po kolejną flaszkę jeździli chłopaki rowerami. Ale gdy rozpętano nagonkę na pijanych rowerzystów, „bezpieczniej” pojechać autem.

  2. to prawie dobrze zaczal swoje dorosle zasrane zycie jak widac ciekawe od kiedy chleje wóde

  3. W normalnym kraju np. Arabia Saudyjska ścięto by mu łeb publicznie i to by była sprawiedliwość. U nas dostanie 15 lat, po 7 wyjdzie. Ale mamy niezależne sądy i to jest nasz dziejowy sukces.

Kursy walut

  • USD 4.4787zł 0.84%
  • GBP 5.4534zł -0.04%
  • EUR 4.6995zł 0.21%
  • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ