690 680 960

Tymczasowy areszt za atak w brzuch rozbitą butelką. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala

Mieszkaniec Lublina najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. 28-latek zaatakował mieszkańca Świdnika rozbitą butelką. Mężczyzna zadawał ciosy w brzuch, w wyniku tego poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na terenie Świdnika. Na jednej z ulic miasta między dwoma mężczyznami doszło do nieporozumienia i szarpaniny. W pewnym momencie 28-latek rozbił szklaną butelkę i ostrą szyjką zaatakował 28-letniego mężczyznę zadając mu ciosy w brzuch.

Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci przystąpili do jego poszukiwań.

Kryminalni wytypowali osobę, która dopuściła się tego czynu. W niedziele zatrzymali 28-letniego mężczyznę na terenie Lublina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut w sprawie i sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(fot. Policja Świdnik)

6 komentarzy

 1. Dziadek Slamsonowicz

  Atak w brzuch rozbitą butelką, polskie średniowieczne realia. Taka normalka.
  Można jeszcze próbować nożem, siekierą… reszta jest nielegalna

 2. Gaviotta (spod płotta).

  Rozbił szklaną butelkę i ostrą szyjką zaatakował – jest to tzw. podręczne narzędzie walki. Legalny.

 3. Kiedyś jak mieszkałem w Lublinie spotkała mnie podobna sytuacja. Pewien człowiek chował się za samochodem i w ręku trzymał wielki metalowy zakrzywiony pręt. Obserwowałem go dłuższ

 4. czas przez okno. w pewnej chwili wyskoczył za samochodu i ruszył w kierunku chodnika. Krzyknąłem do ludzi UWAGA na tego człowieka. Ludzie zaczęli uciekać, a ten chłopak popukał się w moim kierunku w czoło, podszedł do bagażnika i wyciągną koło zapasowe.

 5. Nie chciał zabić, a tylko nastraszyć.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej