Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tymczasowy areszt dla 23-latka za znęcanie się nad matką

Do tymczasowego aresztu trafił 23-letni mężczyzna, który podejrzany jest o znęcanie się nad własną matką. Kobieta miała dość wulgarnych zachowań syna oraz przemocy z jego strony i ostatecznie powiadomiła o wszystkim policję.

Wczoraj do tymczasowego aresztu trafił 23-letni mieszkaniec Puław. Mężczyzna podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się od pewnego czasu nad swoją matką.

Agresor znęcał się nad kobietą

Młodzieniec został zatrzymany po tym, jak jego matka, mając dość sytuacji rozgrywających się w domu, postawnowiła zawiadomić o tym policjantów. Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji, że 23-latek znęca się nad matką, wszczęli procedurę Niebieskiej Karty i zatrzymali agresora.

Mundurowi ustalili, że 23-latek będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających wszczynał awantury, wyzywał matkę słowami wulgarnymi, niszczył wyposażenie mieszkania, groził zabójstwem, a także popychał ją, szarpał i uderzał dłonią w twarz.

Zarzuty i areszt

Finał tych zachowań mógł być tylko jeden. Puławianin usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką, a następnie policjanci skierowali do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego aresztu.

Prokurator przychylił się do wniosku Policji i wystąpił z wnioskiem do sądu. W efekcie sąd aresztował tymczasowo 23-letniego puławianina. Za przestępstwo znęcania się nad osobami najbliższymi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. Policja Puławy)

15 komentarzy

  1. Brak słów na takiego chwasta.

  2. Powodzenia w kryminalne gowniarzu bd fajnie

  3. Pewnie na marszu był.

  4. Wyborca ryżego szwaba.

  5. To jego matka nie wychowała , to wychowała jego ulica.

  6. Odi Profanum Vulgus

    Niebieska karta, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i komornik na karku – starter pack każdego PiS-owca.

  7. Policjantka widze bardzo fajna 😉 taka by mogla mnie zaaresztować

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo