Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tuszów: Czołowe zderzenie renaulta z oplem. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala

W sobotę po południu na trasie Lublin – Bychawa doszło do czołowego zderzenia renaulta z oplem. Dwie osoby w ciężkim stanie zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 18 w Tuszowie, na drodze Lublin – Bychawa. W rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Jabłonny, czołowo zderzyły się dwa auta osobowe – renault i opel. W zderzeniu ucierpiał jeszcze ford.

 

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bychawy, Piotrkowa i Żabiej Woli, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala w ciężkim stanie przetransportowano dwie osoby.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA:
Wstępne ustalenie policjantów wskazują, iż do wypadku doprowadził kierujący renaultem 43-letni mężczyzna. Zjechał on bowiem na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem. Do szpitala trafił kierowca renault oraz 35-latek kierujący oplem.

2017-06-17_182953

2017-06-17_183008

2017-06-17 18:22:00
(fot. lublin112.pl, nadesłane Arkadiusz)

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Tuszów: Czołowe zderzenie renaulta z oplem. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala

24 komentarze

 1. W poniedziałek najpóźniej wtorek wróci prędkość

 2. odcinek od Pszczelej Woli do Żabiej to niektórzy licznik zamykają. Tam powinno stać ogranicznie i policja !

 3. Chyba na drodze do Jabłonnej? Troszkę inwencji własnej, sprawdzenia, jeśli policja źle przekazała w komunikacie 😉 Nie ma „Jabłonny”

  • Zanim się doda komentarz warto z własnej inwencji skorzystać i sprawdzić, że nie ma formy „Jabłonnej”. To nie komunikat policji, tylko nasze ustalenia.

   https://sjp.pl/jab%C5%82onna

   Miłej lektury słownika 🙂

   • Obawiam się, że słownik nie pomoże. To mieszkańcy danej miejscowości decydują jak odmienia się nazwa miejscowości, w której mieszkają. Forma ta – po pewnym czasie – staje się normą.

 4. Brak slow na wasze komentarze jak dzieci ciekawe czy jezdzicie przepisowo

 5. Wiklinowy Nocnik

  pokrowce z geparda w lagunie…