Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy pojazdy uszkodzone, utrudnienia w ruchu. Kolejne groźne zdarzenie drogowe w tym miejscu (zdjęcia)

We wtorek rano na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z ul. Piasecką w Świdniku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9.00 na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z ul. Piasecką w Świdniku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictw medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca BMW wyjeżdżał z ul. Piaseckiej od strony Felina, na al. Tysiąclecia. Po chwili w jego pojazd uderzył opel poruszający się w kierunku Piask. Po zderzeniu obu pojazdów, opel jeszcze uderzył w volkswagena, którego kierowca oczekiwał na skrzyżowaniu, na wjazd w ul. Piasecką, od strony trasy S17.

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, ratownicy medyczni udzielili uczestnikom kolizji pomocy na miejscu. Nadal w rejonie zderzenie pojazdów występują utrudnienia z przejazdem. Na miejscu pracują policjanci.

Trzy pojazdy uszkodzone, utrudnienia w ruchu. Kolejne groźne zdarzenie drogowe w tym miejscu (zdjęcia)

Trzy pojazdy uszkodzone, utrudnienia w ruchu. Kolejne groźne zdarzenie drogowe w tym miejscu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl\nadesłane Magdalena)

16 komentarzy

 1. Jak widzisz LSW,omijaj z daleka!!!

  • Nie da się ominąć, bo chociaż byś uważał i jechał prawidłowo, to i tak w ciebie trafi LSW.

   • Też kiedyś podniecałem się, że LSW to wioska. Ślę nie wiem czy wiesz Ewciu ale przy zakupie używki można zostawić stare tablice. I na jednym aucie mam trzyliterowe z małopolski, na drugim dwie litery z Wielkopolski.

 2. ewa ,rozumiem że jakbyś Ty wsiadła do auta z tablicą LSW to też lepiej by było omijać cię z daleka? ale jakbyś zmieniła tablice na powiedzmu LUB to już nie ? zgadza się ?

 3. Tak romanie ewa ma rację , bo to litery na tablicach powodują wypadki ,a nie czlowiek za kierownicą

 4. Nie ma tygodnia żeby nie było wypadku na tym skrzyżowaniu. może jakieś światła albo przebudowa?

 5. Dokładnie, powinno tu powstać rondo. Bo niektórzy myślą, że są już na drodze ekspresowej.

 6. Jak zwykle komentarze bez przeczytania całego artykułu. BMW wymusiło pierwszeństwo tym bardziej, że po oplu na skrzyżowanie miał prawo wjechać volkswagen (jechał od Piask w kierunku do Lublina). Dopiero po jego przepuszczeniu BWM miało prawo tam wjechać.

 7. BMW które miało jechać ostatnio pojechało jako pierwsze i uderzyło w Opla który miał pierwszeństwo

 8. Jechałem chwilę wcześniej, BMW wymusiło pierwszeństwo już na mnie ale kolo w porę się zreflektował i zatrzymał w 1/3 pasa, jak tylko go wyminąłem i obtrąbiłem od razu ruszył – ciąg dalszy widać.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo