Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają remonty na drogach krajowych w woj. lubelskim

Obecnie trwają remonty na drogach krajowych nr 48, 74 oraz 82 w woj. lubelskim. Prace zakończą się we wrześniu. Zarządca drogi apeluje do kierowców o ostrożność.

Na drodze krajowej nr 48 remontowany jest ok. 4-kilometrowy odcinek między miejscowościami Chrustne a Korzeniów, na krajowej 74 trwają prace w Wymysłowie koło Gościeradowa (odcinek ok. 2 km), a na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Starą Wsią (ok. 6 km).

Roboty polegają na usunięciu wierzchniej warstwy oraz ułożeniu nowej nawierzchni bitumicznej, a także naprawie poboczy i wykonaniu oznakowania poziomego oraz uzupełnieniu oznakowania pionowego.

W miejscu prowadzonych prac kierowcy mogą napotkać utrudnienia drogowe w postaci ograniczeń prędkości oraz ruchu wahadłowego. Zarządca drogi planuje, że utrudnienia zakończą się na przełomie sierpnia i września. Jednocześnie jest apel o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

5 komentarzy

  1. Zerwany asfalt między Łęczną, a Starą wsią to jakaś pomyłka. Tam nie było dziur. Jechało się bardzo dobrze. O co chodzi w tym przypadku?

  2. jaja se robicie 8 km drogi i piejny artykuł ? tu trzeba 6000 km drogi wymienić a nie jakieś pierdoły, do roboty złodzieje polityczno koscielni

    • W konkursie na najgorszą drogę we regionie,jako faworyta przedstawiam drogę z Krzczonowa przez Żuków do Stryjna. Jechałem nią tydzień temu i cieszę się,że mam pneumatyczny fotel w busie

  3. Droga redakcjo mam pytanie zrywają asfalt na drodze tzw starej 19 od Strzeszkowice w stronę Konopnicy asfalt niedawno kładziony nowy prosty równy i zrywają w jakim celu .? Czy mogłabyś droga redakcjo dowiedzieć się dlaczego ? Jechałem tamtędy i nikt z pracowników na zadane pytanie dlaczego? Nie potrafił odpowiedzieć z góry dziękuję i pozdrawiam

Z kraju

Sport