Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

Kilkanaście godzin trwają już poszukiwania sprawcy tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 19. Do tego zdarzenia doszło w środę wieczorem na trasie Radzyń Podlaski – Międzyrzec Podlaski.

Tragedia na drodze krajowej nr 19

Do wypadku doszło w środę przed godziną 23.00 w miejscowości Białka w powiecie radzyńskim, na drodze krajowej nr 19, na trasie Radzyń Podlaski – Międzyrzec Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem mężczyzny kierującym skuterem.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motorowerzysta został potrącony przez samochód, w wyniku czego przewrócił się na jezdnię. Na skutek odniesionych obrażeń 42-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica poniósł śmierć na miejscu.

Potrącił i odjechał

Kierujący nieustalonym do tej pory pojazdem nie zatrzymał się, by udzielić pomocy poszkodowanemu, tylko odjechał z miejsca wypadku. Na miejscu policjanci prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. Przez kilka godzin ruch na trasie odbywał się z utrudnieniami.

Policjanci z radzyńskiej komendy poszukują sprawcy wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mógł poruszać się samochodem ciężarowym lub typu bus.

Za spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Apel do świadków

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu kierującego pojazdem, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim osobiście bądź telefonicznie: 47 814 22 10 lub 112. Być może ktoś zarejestrował taki pojazd o tej porze na swoim rejestratorze w pojeździe. Prosimy sprawdzić nagrania z tej trasy sprzed godziny 23.00

Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

14 komentarzy

 1. Raczej typowy wyborca PO

 2. To wszystko przez to, że ludziska rozpędzają samochody do zawrotnych prędkości i nikt ich nie uczy ani w domu ani w szkole,ani w pracy że trzeba zawsze zachować czujność,bo zabijesz kogoś na drodze i idziesz do więzienia,no chyba , że masz znajomości,no to się wykaraskasz ,ale nieważne człowieku ile masz ,to stawiaj prawo Boże i wrażliwość ponad tą karę w świetle prawa.Ja to zazdroszczę nieraz tym ludziom którzy, zabiją , pobiją, zniszczą komuś życie i jedynie co się dla nich liczy to uniknąć kary policji czy sądu.Wyrzuty sumienia nie istnieja

 3. Zygmunt z ulicy Zygmunta

  Jeszcze go nie znaleźli?

 4. Kamery z okolicy zgrać

  • dobrze,że to naspisałes bo policja napewno na to nie wpadła, dzięki Twojej inteligencji na bank go znajdą jak już podpowiedziałeś, że trzeba kamery sprawdzic, iq 200

   • Nie czepiaj się go. To było tak samo inteligentne, jak apel policji do świadków, by się zgłaszali.
    Ktoś widział wypadek, poszedł do domu, przeczytał artykuł o tym i dopiero po apelu policji pomyslal, żeby jednak komuś o tym opowiedzieć…

 5. Pewnie pijany zabił człowieka. Takie kary straszne i się wszyscy boją siadać po pijaku za kółko.

 6. To na zdjęciu to nie jest skuter. Raczej motorower.

 7. W radio RMF właśnie mowili ze go złapało

Dodaj komentarz

Z kraju